petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

cok acill yardimm lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Umut SON tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Demin kuslarn yemini suyunu degistireyim dedim ama yuvaliktan disi kus birden cikti ve yumurta ustune yapismis bir sekilde ucyor ne yapacagimi sasrdm aslinda heycanlandim ilk yumurta sanyordum ama yuvaligi actm 6 yumurta var ama hepsi ayri yerde sorum şu BU YUMURTALAR AYNI YERSE OLMASA CIKARMI YADA AYNI YERE GETIRITMI KENDISI YADA .D BEN ORTAYA GETRYM MI

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Yapışan yumurta büyük ihtimalle kırıktır, atın onu diğerlerini ellemeyin kendi halleder,

3. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Tamam da rahatsix olmazmi kus ya cok acemiyim

4. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Keşke folluklu yuvalık olsaydı yumurtalar ortada toplanırdı. Dişi beceremiyodur belki.

5. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Yavaligi ben yaptm elimden geldigince ortayi yuvarlak yaptim ve bise sorucam kuslar damda odada adana ilinde yasiyorum havalar cokta soguk deil cikar deilmi yavru

6. mtopuksak
    Gizli

mtopuksak Guest

kardeş sen onları gene ısıtmaya bak yumurtalar sogumaması lazım

7. aslı sungur
    Gizli

anne hepsinin üstüne oturması gerekir gerekirse siz hepsini bir araya koyun hiç ellemeyin

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    O yumurta kiriktir ve yapismis anneyi yakalayıp o yumurtayı alın gerisine karismayin anne toplar ve yatmaya devam eder

Sayfayı Paylaş