Karadeniz Pet

Çok pişmanım

Yusufcan Kalemtaş

Meraklı Üye
Arkadaşlar bugün kuşumu eve saldım ama daha elime alışmamıştı ben bişey olmaz dedim saldım bu saate kadar oynadı sonra bekledim girmesi için bekledim girmedi sonra çok geç oldu bende mecburen elime almak zorunda kaldım almaya çalıştım en son sıkıştı yavaşça elime aldım sessizce bağırdı sonra hemen alıp kafese koydum nolur cevap verin artık beni sevmiyip bana alışmazmı lütfen hemen cevap verin ;(

Avuçlama hareketini kuşunuza yapmayın sevmezler elbette alışır sever sizi ama bunun için seveceği veya sevdiği şeyleri ödül olarak verip oyunlar oynayın sevginizi gösterin konuşun ilgilenin

Evet zaten bana alışı alışmaz onlar oyunlar oynayacağım ve ona bir hareket yaptıracağım yapınca da ödül olarak dal darı vereceğim bunu 1 hafta önce planladım şu an dal darı onu bekliyor alışınca çok güzel olacak VE çok sağol beni çok rahatlattın çok sağol.
Avuçlama hareketini kuşunuza yapmayın sevmezler elbette alışır sever sizi ama bunun için seveceği veya sevdiği şeyleri ödül olarak verip oyunlar oynayın sevginizi gösterin konuşun ilgilenin

Evet zaten bana alışı alışmaz onlar oyunlar oynayacağım ve ona bir hareket yaptıracağım yapınca da ödül olarak dal darı vereceğim bunu 1 hafta önce planladım şu an dal darı onu bekliyor alışınca çok güzel olacak VE çok sağol beni çok rahatlattın çok sağol.

Sağlıkla besleyin mutluluğunuz daim ömrü tüyü kadar olsun

Avuçlamanız kötü olmuş ancak zamanla tekrar güvenini kazanırsınız daha dikkatli olun onunla konuşun ve kovalamayın