Karadeniz Pet

çok ses oluyor

Yigit Ö

Meraklı Üye
bildiğiniz üzere 5 tane kuş var bugüne kadar sıkıntı yoktu çünkü üst kattaki komşu istanbuldaydı (yaşlı ufacık şeyi bile bahane eden bir kadın hemen ev sahibine şikayet eder)
kuşları sürekli ötüyolar ötmenin dışında birde sinirli gibi değişik kötü bir ses çıkarıyolar ne yapacağım kafesin üstü günün her saati örtülü resmen örtülü olmasıda beni rhatsız ediyor hayvanlar dışarıyı görsün istiyorum bu gidişle satacağım satmakta istemiyorum sesi engellemek için n yapabilirim yada başka yolu varmı sizce ?

sesi engelliyemezsinde bence komşunla iyi geçin

eğer eviniz kira ise ses yalıtımı yapmanıza ev sahibi izin vermeyebilir. dolayısıyla sesi de engellemenin başka bir yolu yoktur. kuşları sürekli örtmek onları mahveder

sesi engelliyemezsinde bence komşunla iyi geçin

Dünyadaki en lanet insanı düşünün o insanla iyi geçilinir mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:58 --

eğer eviniz kira ise ses yalıtımı yapmanıza ev sahibi izin vermeyebilir. dolayısıyla sesi de engellemenin başka bir yolu yoktur. kuşları sürekli örtmek onları mahveder

İnceldiği yerden kopsun o zman abi taşınırız çok laf ederlerse

kuşları azalt en azından az ses olur

size bir önerim şu olabilir. bekar erkek bırakmayın:) yalnız kalan erkek olduğunda daha çok ses yapıyor. eş durumundaki kuşlar daha az ses yapıyorlar

Geri