Karadeniz Pet

Çok şükür Canlar Yeme Düştü

Süleyman EKİNCİ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Çok şükür benim canlar yeme düştü biri tarçın kanat gök mavisi diğeri ispirto mavi anne ve babası yeniden çiftleşme ye başladı inşâAllah yeni kardeşler yolda Allah herkese En güzelini versin inşâAllah :)

Spangle yavru yu @Fatih SEVİM abi den aldım :)

IMG-20161104-WA0004.jpg

20161106_154411.jpg

IMG-20161103-WA0007.jpg

Ekli dosyalar

• 20161106_154411.jpg
    20161106_154411.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 20
Maşallah yavrulara. İnşallah yenileri de sağlıkla doğar ve büyürler.

Çok şükür benim canlar yeme düştü biri tarçın kanat gök mavisi diğeri ispirto mavi anne ve babası yeniden çiftleşme ye başladı inşâAllah yeni kardeşler yolda Allah herkese En güzelini versin inşâAllah :)

Spangle yavru yu @Fatih SEVİM abi den aldım :)

Ekli dosyayı görüntüle 3758

Ekli dosyayı görüntüle 3759

Ekli dosyayı görüntüle 3760
Hayrinı gör süleyman. Bunlar da sağlıkla büyüyup eş tutsunlar bunların da yavrularını al inşallah.

Masallah saglikla buyusunler anne babaya ayri bir masallah yeme dustukten sonra ciftlestikleri icin bazilari cok aceleci olabiliyo :)

Maşallah sağlıklı büyüsünler çok güzeller

Maşallah hocam inşallah sağlıklı büyürler.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Masallah saglikla buyusunler anne babaya ayri bir masallah yeme dustukten sonra ciftlestikleri icin bazilari cok aceleci olabiliyo :)
amin inşaAllah Ahmed hocam :) aynen onlar zaten beni ayrı mutlu ettiler inşaAllah bereketli bir kuluçka olur.

inşâAllah ali bey yer sıkıntısı olmasa çok güzel düşüncelerim var ama yerim sıkıntılı :)
Yerimiz olsa neler yapacağız ama yerimiz dar :) İnşallah ilerde gerçekleştirirsiniz düşüncelerinizi. İlk ve en önemli adımı atmışsınız ilk yavruları alarak. Gerisi yavaş yavaş olur inşallah.

Yerimiz olsa neler yapacağız ama yerimiz dar :) İnşallah ilerde gerçekleştirirsiniz düşüncelerinizi. İlk ve en önemli adımı atmışsınız ilk yavruları alarak. Gerisi yavaş yavaş olur inşallah.
Aynen öyle ali bey inşâAllah yapabiliriz bir şeyler :) evet çok şükür başlangıç yaptık inşâAllah devamı güzel bir şekilde gelir.