Karadeniz Pet

çok temiz çiftehane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TARIK BAKICI

Yeni Üye
ÇİFTEHANE + İNGİLİZ MUHABBET ÇİFTİ 175 TL

http://www.muhabbetkusu.com.tr/damizlik-jumbo-muhabbet-kusu-satanlar/ingiliz-cift-46689.html

Çiftehane, ingiliz muhabbet çiftiyle birlikte alındığında toplam 175 TL'dır.

ÇOK TEMİZ ÇİFTEHANE
Bir adet çok temiz çiftehane satılıktır. Ortadan ikiye bölünebilir, çift tepsilidir. 4 tane giyotin, iki tane yaylı kapı olmak üzere toplam 6 kapısı vardır.
Ölçüleri: uzunluk 65 cm, yükseklik 37 cm(ayaklarıyla 43 cm), eni 32 cm'dir.
Sadece 5 ay kullanılmıştır, yıkanıp temizlenmiş ve kullanıma hazırdır. Beraberinde 2 akıllı yemlik, iki suluk, 3 ağaç tünek ve bölme aparatıyla birlikte verilecektir.
FİYAT: 35 TL
GSM: 0544 5908008

Son düzenleme:
ÇOK TEMİZ ÇİFTEHANE
Bir adet çok temiz çiftehane satılıktır. Ortadan ikiye bölünebilir, çift tepsilidir.
Sadece 5 ay kullanılmıştır, yıkanıp temizlenmiş ve kullanıma hazırdır. Beraberinde 2 akıllı yemlik, iki suluk, 3 ağaç tünek ve bölme aparatıyla birlikte verilecektir.
Fiyat: 45 TL (Pazarlık yapacaklar için 50 TL'dır)

Hocam 2 tane akıllı yemlik ve 2 yuvalık takılı olursa başka kapısı kalıyor mu?

İyi satışlar abi. Fiyatı da oldukça uygun tutmuşsun. Umarım ihtiyacı olan birine gider.

İlan günceldir...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:39 -->-> Daha önceki mesaj 10:35 --

İlan günceldir...

Ben henüz yavru olan iki kuşum için büyük bi kafes arıyorum bu iş görür mü?

Ben henüz yavru olan iki kuşum için büyük bi kafes arıyorum bu iş görür mü?

Büyük kafes istiyorsanız bu ihtiyacınızı fazlasıyla karşılar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

İlan günceldir...

Hayırlı satışlar.Kuşların fotosunu koymadan 175 TL demek uygun olmamış kanısındayım.

Hayırlı satışlar.Kuşların fotosunu koymadan 175 TL demek uygun olmamış kanısındayım.

Bakınız. ilanın 1 no'lu ve 13 no'lu mesajlarında link olarak mevcut.

Ama, madem siz diğer kısımlara bakmadan son mesajı dikkate alarak bunu yazmışsınız, sizin için de "uygun olacak" şekilde son mesajıma da ekleyeyim.

http://www.muhabbetkusu.com.tr/damizlik-jumbo-muhabbet-kusu-satanlar/ingiliz-cift-46689.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:19 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

İlan günceldir...

Çiftehane, İngiliz muhabbet çiftiyle birlikte alındığında toplam 175 TL'dır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:16 -->-> Daha önceki mesaj 11:19 --

İlan günceldir...

Son düzenleme:
Kargo ile gonderim olur mu

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 10:15 --

ÇİFTEHANE + İNGİLİZ MUHABBET ÇİFTİ 175 TL

Çiftehane, ingiliz muhabbet çiftiyle birlikte alındığında toplam 175 TL'dır.

ÇOK TEMİZ ÇİFTEHANE
Bir adet çok temiz çiftehane satılıktır. Ortadan ikiye bölünebilir, çift tepsilidir. 4 tane giyotin, iki tane yaylı kapı olmak üzere toplam 6 kapısı vardır.
FİYAT: 35 TL

Ustam kargoyla gonderebilir misin?

Sayın kayraa kirac, özelden bu sorunuzu yanıtladığım için buradan tekrar yazmamıştım. İl dışına gönderemiyorum ne yazıkki. Sağlıcakla kalın.

Sayın kayraa kirac, özelden bu sorunuzu yanıtladığım için buradan tekrar yazmamıştım. İl dışına gönderemiyorum ne yazıkki. Sağlıcakla kalın.
Mesajiniz gelmedigi icin burdan yazma gereği duydum. Cevabiniz icin tesekkurler iyi satislar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri