petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok üzücü bir olay

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Rassien tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    internette dolaşırken bu metni gördüm ve gerçekten çok üzücü bir olay o kuşun cansız bedeni içimi ürpertti sonunda ağladım :(
    1,5 Yıllık Erkek Muhabbet Kuşum Öldü... :( Piskolojim darmadağın!
    benim kuşlarıma bir şey olsa bunu düşünmek bile beni ağlatır kuşum omzumdayken onun kafesini bian boş görmek bile ağlıtıyoken ...
    Allah sabır versin diyelim :(

2. mehmet emin tektaş

Beğenileri:
    0
    veli kendini çok kaptırmışın kardeşim kuştur her canlı gibi ölür. insanın anası-babası ölüyor Allah sabrını veriyor....

3. emine uyumaz

bizim 10 yıl yaşamıştı muhabbet kuşumuz adı boncuktu o kadar seviyorduk ki birçok badire atlattı ve sonra öldü o kadar uzulduk ki sanki aileden biri ölmüş gibi oldu ondan sonra başka kuş almadı babam. Her kış kuş avına çıkan babam onun sevgisinden dolayı avcılıktan vazgeçmişti onu çok seviyorduk

Sayfayı Paylaş