Karadeniz Pet

Çok yakışıklıyız eşe de hazırız :)

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Çek desen değil ingiliz desen değil jumbo desen değil bu oğlanlar kendine has ama yakışıklılar eş vakti de geldi :) maşallah

Maşallah...

Maşallah, bereketli üretimler olsun.
Bu sarı parçalı kuşun a bir daha maşallah.
Çok sağlam geliyor.

Maşallah 1. Fotoğraftaki kuş satılık mi usta bereketli üretimler

Maşallah gerçekten çok güzel kuşlar. Özellikle 1.resimdekine bir daha maşallah.

Maşallah 1. Fotoğraftaki kuş satılık mi usta bereketli üretimler

Sana satılık usta yoksa değil :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:35 -->-> Daha önceki mesaj 08:34 --

Tam fenerli ilk fotoğraftaki.

Morcivert kabul görüyorsa evet fenerli :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:36 -->-> Daha önceki mesaj 08:35 --

Herkese teşekkürler ;)

Sana satılık usta yoksa değil :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:35 -->-> Daha önceki mesaj 08:34 --

Morcivert kabul görüyorsa evet fenerli :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:36 -->-> Daha önceki mesaj 08:35 --

Herkese teşekkürler ;)
Eyvallah usta hayrinı gör inşaallah güzel kuş bereketli olsun

Masallah masallah... Ercan ustam benim erkek kus, 1 resimdeki Cengavere cok benizyor. Ayni irilik ve renklere sahip. Ama sakallarinda daha cok benek var. Bir de sporcu gibi gogsu one dogru siskin seninki gibi. Ingiliz mi deniyor bu tip kuslara?

Gerçekten maşallah en üstteki sarı lacivert kusunuza bayıldım ilerde olursa yavrusu talibim o renkte.

Teşekkürler herkese

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:21 --

Masallah masallah... Ercan ustam benim erkek kus, 1 resimdeki Cengavere cok benizyor. Ayni irilik ve renklere sahip. Ama sakallarinda daha cok benek var. Bir de sporcu gibi gogsu one dogru siskin seninki gibi. Ingiliz mi deniyor bu tip kuslara?

Kırık diyorum ben ama ingiliz diye satan var

Maşallah çok yakışıklı iri kuşlar. Hayırlı üretimler olsun (=

Özellikle ilk resimdeki kuş çok güzel maşallah.

Teşekkürler arkadaşlar daha iyileri sizin olsun

Geri