Karadeniz Pet

Cokonun kafes halleri ve konusmasi

cocomade

Paylaşımcı Üye
Selamlar,
Oglum Coko'nun kafes hallerini ve konusmasini sizinle paylasmak istedim. Butun gun boyunca 7/24 konusuyor ordan oraya ucuyor sebeklikler yapiyor. :) Konusma egitimimiz hala devam ediyor;askim, cicikus, peris, besiktas, babacik diyebiliyoruz ve opucuk sesi cikariyoruz. Su an essek sipasi demeye calisiyor. :) essek sipa diyor ama sipasi diyemiyor henuz. Onun disinda bazen kelimeleri karisitirip essektas falan da diyor. :)

Videoyu telefondan yukledigim icin ses ve goruntu bilgisayarda nasil hicbi fikrim yok, eger bi sorun varsa paylasin lutfen.
Bir de masallahlari esirgemezsek sevinirim. :)

Oglum Coko;
[YOUTUBE]14On2CdhUbk[/YOUTUBE]

Evet hagen vision.

kafesiniz çok güzelmiş :) benimki de biraz alışsın eşle beraber büyütmeyi düşünüyorum kafesi maşallah :))

Kafesinizi çok beğendim tebrik ederim kuşunuza güzel bi ortam kurmuşsunuz maşallah :)

neden herkes ogluma degil de kafese yorum yapiyor? yoksa yeterince iyi konusamiyor mu? :( Saka bir yana, yorumlariniz icin cok tesekkur ederim Ihsan bey ve Ali Alp. Onun rahatligi icin elimden geleni yapmaya calisiyorum.

Ben zaten her yorumumda belirttiğim gibi bu kuşa hastayım. Bi de bana kaçan kuşumu hatırlatıyor :) o yüzden ayrı bi sempatim var

kafes güzelmiş dostum ayırtır sorması kaça aldin o kefesi.

Ben zaten her yorumumda belirttiğim gibi bu kuşa hastayım. Bi de bana kaçan kuşumu hatırlatıyor :) o yüzden ayrı bi sempatim var

Cok tesekkur ederiz canim, sana guzel olumlu seyler hatirlatiyorsa ne mutlu bize.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:58 -->-> Daha önceki mesaj 17:57 --

kafes güzelmiş dostum ayırtır sorması kaça aldin o kefesi.

Tesekkur ederiz yorumunuz icin ama inanin kafesin fiyatini bilmiyorum bayagidir var yeni alinmadi yani.