Karadeniz Pet

çörekotu

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
muhabbet kuşlarıma çörek otu versem yer mi bir zararı varmı ?

muhabbet kuşlarıma çörek otu versem yer mi bir zararı varmı ?

Benim muhabbet kusum susamda çörek otuda yiyor bir sıkıntı olmuyor hatta çikolata v.s ne bulursa yiyor sıkıntı olmaz endişelenmeyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
öldürürsünüz yakında kuşları devam böle o yediği çikolata kaç farklı bileşen var hepsini göze alıpdamı veriyorsun yoksa aa kuş çikolata yiyo ne güzel diyemi veriyorsun ?

biride çorba demiş hey ALLAH ım sen büyüksün ne gerek var yeme besleyin siz kuşu kuru fasulye pilav yanınada cacık

Kusum yaklasık 8 yasında aldıgım günden berri de bir sıkıntısı yok maasallah.Bu kusumun yavrularındada bir sıkıntı yok ama diğer iki çiftimin yavruları 10-15 günlük oldugunda ölüyor onlara mama yem su vitamin gaga tası harici birşeyde vermiyorum

benim eski kuşumda pidenin üstünden çörekotu, susam tırtıklıyordu :) gerçi yutmadığından galiba birşey olmuyordu.

Allah aşkına ne yapıyorsunuz siz? Her bulduğun şey verilir mi hayvana? Minicik canı var, o da gitsin mi? İnsan mı bu dayanıklı olsun bünyesi? Verme kardeşim yazık günah susam falan hep yağlı. Ömrünü kısaltırsın. Hele çikolata veriyordum ver gitsin diyen arkadaş dehşet içindeyim...

Yarın gidip bir yarım döner yaptırıp onu vereyim kuşlara. Tabi öncesinde bir kase kelle paça. En son da tatlı olarak ekmek kadayıfı veririm mis(!)

iskenderde iyi gider döner lavaş olsun ama bende sizin kuşlara belki uzak akrabayımdır yemeğe benide çağrın :D