Karadeniz Pet

Coxidin

erhanmat

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar. Coxidin yerine kullanabileceğimiz ilaçlar hangileridir. Muadili var mıdır?
Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Vetakoksin.
Aynı etken maddeye sahip başka ilaç yok bildiğim kadarıyla
Teşekkürler Süleyman Bey.Aralıklarla ishal oluyor kuş. İlaç kullanıyorum düzeliyor. coxidin kullanıyorum, aspur veriyorum kendine geliyor.Fakat 2 ay sonra yine oluyor. Vitamin, probiyotik kullanmıyorum.Kullanayım mı sizce?

Hem vitamin hem de probiyotik kullanın, ayrıca mevsim sebze ve meyvelerinden yedirmeye çalışın. Sürekli ishal oluyorsa ya bağırsak florası gelişmemiş ya da bağışıklık sistemi son derece zayıf demektir. Kuşu sürekli aynı sıcaklık ve neme sahip kapalı bir ortamda beslediyseniz veya beslenmesini çeşitlendirmediyseniz, bu da bağışıklık sistemini zayıflatmış olabilir. Immunity gibi beşeri bir vitamin de kullanabilirsiniz.

Hem vitamin hem de probiyotik kullanın, ayrıca mevsim sebze ve meyvelerinden yedirmeye çalışın. Sürekli ishal oluyorsa ya bağırsak florası gelişmemiş ya da bağışıklık sistemi son derece zayıf demektir. Kuşu sürekli aynı sıcaklık ve neme sahip kapalı bir ortamda beslediyseniz veya beslenmesini çeşitlendirmediyseniz, bu da bağışıklık sistemini zayıflatmış olabilir. Immunity gibi beşeri bir vitamin de kullanabilirsiniz.
BiyoTeknik Avi-Vit 50 gr
Tarımsan Diazyme 256 Probiyotik 100gr
Bu iki ürünü sipariş geçeceğim.Uygun mudur?

Vitamin ve probiyotik olarak Röhnfried ürünlerini tavsiye ederim.
Multivitamin olarak Gervit W veya hipraminchok,
Probiyotik olarak ise Röhnfried Entrobac olabilir.
Ayrıca yine kaliteli ürünlerden Nekton markasını da tercih edebilirsiniz

Vitamin ve probiyotik olarak Röhnfried ürünlerini tavsiye ederim.
Multivitamin olarak Gervit W veya hipraminchok,
Probiyotik olarak ise Röhnfried Entrobac olabilir.
Ayrıca yine kaliteli ürünlerden Nekton markasını da tercih edebilirsiniz
Teşekkürler. Benim yazdığım ürünler nasıl sizce?

Probiyotik işinizi görür ama multivitamin için aynı şeyi söyleyemem
Hasta olan kuşum tek erkek Hollanda.Bir çift Çekoslovakya var.Çiftlere bu urunleri kullanmak istiyorum.Bu vitamin yetersiz mı gelir? Yoksa başka takviyelerle gerek var mıdır?

Bence yetersiz bir ürün. Ben birkaç aydır hipraminchok kullanıyorum, eskiden toz formu vardı, artık sıvı olarak üretiliyor, son derece zengin bir içeriğe sahip. Kullanmanızı tavsiye ederim. Takviye olarak başka birçok şey kullanabilirsiniz.

Bence yetersiz bir ürün. Ben birkaç aydır hipraminchok kullanıyorum, eskiden toz formu vardı, artık sıvı olarak üretiliyor, son derece zengin bir içeriğe sahip. Kullanmanızı tavsiye ederim. Takviye olarak başka birçok şey kullanabilirsiniz.
İnternette pek göremedim bu ürünü.Nasıl temin ediliyor?