petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Damızlık Seçiminde yardım ACİL

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Serdar Nişancı tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Serdar Nişancı

Merhabalar
    Bu gün Petshoplarda damızlık muhabbet kuşları baktım seçim konusunda yardımlarınızı bekliyorum
    Öncelikli olarak
    Erkek albino çekoslavak kırma Beyaz renk
    Dişi Jumbo kırığı Yeşil renk 100 Tl

Çekoslavak kırığı çift 80 Tl

Çekoslavak Kırığı Çift 100 Tl dişi yumurtlamış kuluçkada şuan kafesi vs. birlikte fiyatı

albino çift yeşil renk 100 Tl

Çekoslavak Kırığı çift 100 Tl

Fiyat ve tür hakkında geniş bilgim olmadığından yardımcı olursanız sevinirim

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Serdar bey yaşadığınız il neresi bilmiyorum ama forumda satan arkadaşlar var emin olun ki petshoplardan alacağınız kuşlardan çok daha güzelini çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bu arada foruma hoş geldiniz

3. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Fiyatları çok pahalı ama.

4. Serdar Nişancı

ali bey merhabalar hoş buldum Eskişehirde İkamet ediyorum Forumda Eskişehirden Üretici bulabilirsem Elbette Üreticiden almak önceliğim olacaktır yorumunuz için Tşkler

5. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Sanırım vardı. umarım bulursunuz.

6. Serdar Nişancı

>>>>> güncel<<<

Sayfayı Paylaş