petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Damsızlık kuşum benden korkuyor 2 ay oldu alalı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

arkadaşimdan aldiğim damsızlık muhabet kuşu bende olali 2 ay oldu benden korkuyor ama diger kuşlar kormuyor elime falan geliyor o damsızlık kafesin üstüne yavaş a elimi koydum zaman bile koruyor yavaş yavaş geziyordum sanırım yavru degil diye alişmadi bana.

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    yada aldıgın yerdeki insanlardan korktuğu içinden senden korkuyor olabilir :)

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yok arkadaşim kucuklugunden beri onda yumurta halindden beri. ondaydi ablasın yanına gidince bana verdi. ablasın olduğu yer soğuk olduğu için bana verdi ama benden korkuyor arkadaşimin eline fln geliyordu... onlara gitimde

4. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    enteresan gerçekten :)

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hata ona zara vermediğimi analasın diye dişiyi yanında elime aliyorum ama yine tık yok :(

Sayfayı Paylaş