Karadeniz Pet

Dayanamdım ve 2.dişi kuşumu aldım.Sizce nasıl?

Onur Antalya

Meraklı Üye
Yaklaşık 1,5 yaşında olan Erkeğimize 7-8 aylık lutino eşi bir türlü erişkinliğe ulaşamadığı için yeni bir eş daha aldım.farklı kafese attım.hemen yeni ortamına alıştı,yarında erkeğimizi yanına atacağım.umarım eş tutar ve yavrular alacağım.Bu arada lutino dişimizde duracak tahminim bu dişinin dinlenme zamanı o kızışacak ve etkeğimi onun yanına atacağım.bakalım hayırlısı :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

ruruzade.jpg
apevyjug.jpg
sy3utu2u.jpg

Kuş güzel de Bununla anlaşmasınında garantisi yok yalnız :) dişi yi erkeğe atman daha doğru olur.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Diğeriyle anlaşmıştı zaten ama diğer dişi bir türlü erişkinliğe ulaşmıyor.bende erkeğe dişiyi atmayı düşünmüştüm ama aldığım kişi tam tersini söyledi o yüzden böyle yaptm.yarın atacm ztn erkeği yanına,anlaşamazlarsa bu dişiyi değiştiririm.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:27 --

Kuşumuzun İsmi Fıstık :)

ne kadara aldınz dişiyi

25 tlye aldım pazarlıkla :)

hayırlı yavrular inş dıledıgınız gıbı olur herkes sızın gıbı yavru almak ıcın alıyor ama sonra sabredemıyor inş hayırlısı olsu bu arada kafes kucuk sanırım ve kalabalık seyler var bıraz daha sadelestırım ıyı geceler

İyi dilekleriniz için teşekkürler inşallah yavru alırız zamanı gelince.her iki kuşunda salıncAğı var tek fazlalık o kafeste,şimdilik çıkarmadım,ileride çılarırım belki.

Geri