petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Deep Betisol

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mehmet Tek tarafından 5 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    Deep Betisol Aldım ama sorum şu üzerinde son kullanma tarihi yazmıyo alt kısımda sadece URT 26/02/2015 yazıyo bu tür ürünler ne kadar süre kullanılabiliyo urt üretim tarihi olduğunu varsayıyorum bu tür ilaçlar ne kadar süre kullanılabiliyo

2. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Tarih gecmis kardes bu ne ilaci

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    Kanarya,muhabbet kuşu,papağan gibi kaafeste beslenen kuşların B vitamini ihtiyaçlarını karşılayan sıvı vitamin karışımıdır.Tüy dökümü dönemlerinde,bu sürecin daha kısa sürede atlatılmasında,tüm kuşların stresten korumak amacıyla sinir sişsteminin güçlendirilmesinde,damızlık veriminin arttırılmasında,yavru çıkma oranının yükseltilmesinde,iştahsızlık sorunlarının giderilmesinde,güvenle kullanılabilecek bir B vitamini kompleksidir.

hocam anlamadığım şey urt son kullanma tarihi mi ?

4. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Urt uretim tarihi ama sen gene bu ilaci degistir Avisol B veya A al bn A yi kullaniyorum

5. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    B ve A yı da alırım.ama tarihine bakmak sonradan aklıma geldi ve kuşlara biraz sularına kattım ve içtiler zararı vs bişey olurmu asıl çekincem bu

6. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Olmaz bi kereden

7. cetinates

cetinates Member

Beğenileri:
    2
    benim kullandığım vitaminlerin kullanma süresi 1 yada 2 yıl dolayısıyla en kötü ihtimalle şubat 2016 ya kadar kullanabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş