petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Destek lütfen!

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve KusPazarii tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. KusPazarii
    Gizli

Merhabalar. Yeni ve iyi bir kuş üreticisiyim. 2 si jumbo 8 ' i Çek cinsi, yavrulu kuş besliyorum. Facebook'ta bir sayfa kurdum. Oradan yavrularını fotoğraflarını paylaşıcam.

Bende sizler gibi muhabbet kuşlarına karşı aşırı sevgiyle bağlıyım.

2. Yusuf ALİ
    Gizli

e burada paylaşsan ya

3. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

öncelikle hoş geldiniz ,forumumuzda pazar alanı mevcut üretici alanlarmız mevcut satış kuralları çerçevesinde sizde aynı satış tipi uygulamasyla konu açabilirsiniz

iyi forumlar

4. KusPazarii
    Gizli

Bilmiyodum satış bölümü olduğunu.Buradan da yapacağım fakat bir face sayfamızda bulunsun hani :) fotoğraflarını falan koyarım. Birde facebook sayfaları daha pratik geliyor.

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    sitemizin face sayfası mevcut..ek bir sayfaya gerek yok..buradan paylaşın bizlerde görelim..Örneğin ben face kullanmıyorum nolcak göremeyecekmiyim ?

6. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Sitede Reklam Yapmak Yasaktır.

Satış yapacaksanız eğer sitemiz üzerinden satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

7. Y.Emre Aydın
    Gizli

Hoşgeldiniz. Resimleri buradan paylaşırsanız daha iyi olur.
    Sosyal medya kullanmayan arkadaşlarda buradan irtibata gecer.

Sayfayı Paylaş