petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Diğer kuşların yanına koysam sıkıntı olur mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ERKİN AK tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    arkadaşlar apartmanımızda üretim yapan bir komşum var muhabbet kuşumuzu onları arasına koysam arada sıkıntı olurmu ( yaralanma vs.) onlarla kaynaşması için yanlız başına sıkılıyor olabilir diye. eğer ki koyarsam nasıl ayırt edebilirim kuşumu diğer kuşlardan

2. Sinan ÇELİK

Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum hatta bir eş bile edinebilir kendisine :) kendi kuşunuzu ayırt edersiniz heralde :D

3. Akif GÜZEN

Ayırt edemeyeceğinizi düşünüyorsanız kuşunuza bilezik edinebilirsiniz.

4. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Sorun olmaz ama kuş oraya alışırsa eve gelince yalnızlıktan sıkılır.

5. OzanEsmrsy

Geri Alacaksanız Vermeyin ..

6. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    çok sık götürmeyi düşünmüyordum ama işte kavga falan çıkarsa aralarında zarar görmesin diye sormak istedim. renginden doalyı ayırt edemeyebilirim. bilezik nasıl edinebilirm internette hep fazla sayıda temin eidliyor pet shopta varmıdır.

7. OzanEsmrsy

Yeni dogarken takilir simdi takamazsin ztn

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. ismail baktır

kardeşim atarsan çok ii olur kendine mutlaka eş bulur orda :)

9. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3

anlıyorum. rengi genel bir renk olduğu için ayırt edemeyebilirm diye düşünüyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

eş bulur ama daha küçük ya ben sahipleneli bir buçuk ay oldu o zaman daha 20 günlük falan demişti abla. iki aylık falan eş bulmak için erken midir. benim kaygım küçük olduğu için diğer kuşlar tarafından hırpalanır mı.

Sayfayı Paylaş