Karadeniz Pet

Diğer kuşların yanına koysam sıkıntı olur mu?

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar apartmanımızda üretim yapan bir komşum var muhabbet kuşumuzu onları arasına koysam arada sıkıntı olurmu ( yaralanma vs.) onlarla kaynaşması için yanlız başına sıkılıyor olabilir diye. eğer ki koyarsam nasıl ayırt edebilirim kuşumu diğer kuşlardan

Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum hatta bir eş bile edinebilir kendisine :) kendi kuşunuzu ayırt edersiniz heralde :D

Ayırt edemeyeceğinizi düşünüyorsanız kuşunuza bilezik edinebilirsiniz.

Sorun olmaz ama kuş oraya alışırsa eve gelince yalnızlıktan sıkılır.

çok sık götürmeyi düşünmüyordum ama işte kavga falan çıkarsa aralarında zarar görmesin diye sormak istedim. renginden doalyı ayırt edemeyebilirim. bilezik nasıl edinebilirm internette hep fazla sayıda temin eidliyor pet shopta varmıdır.

Yeni dogarken takilir simdi takamazsin ztn

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kardeşim atarsan çok ii olur kendine mutlaka eş bulur orda :)

Yeni dogarken takilir simdi takamazsin ztn

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

anlıyorum. rengi genel bir renk olduğu için ayırt edemeyebilirm diye düşünüyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:09 --

kardeşim atarsan çok ii olur kendine mutlaka eş bulur orda :)

eş bulur ama daha küçük ya ben sahipleneli bir buçuk ay oldu o zaman daha 20 günlük falan demişti abla. iki aylık falan eş bulmak için erken midir. benim kaygım küçük olduğu için diğer kuşlar tarafından hırpalanır mı.

Geri