petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

diişi kuşum ilk defa

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Naim Boysan tarafından 14 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Naim Boysan

diişi kuşum ilk defa yuvalıga girdi eş aldıgımdan beri bu ne demek dışkısı normal

2. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Kendini hazirliyor sabredin bunlar iyiye isaret

3. Naim Boysan

oh ya sonunda ilk defa kuşlarımın ürediğini görücem :) bide bir şey diyeceğim ben yuvalıgın içine beyaz yuvarlak bi cisim koysam onu yumurta falan sansa böle kendının dişi oldugunu hisseste yani ne bilim :D

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    ben o yumurtadan koydum sahte yumurta ama bıldırcın yumurtası gibi olduğundan kuş kanmadı :D neyse bence sahte yumurtaya falan gerek yok sız zamana bırakın inşallah yavrularınız olur yakında :)

5. Naim Boysan

inşallah olursa ilk siteye sölüceğim :)
    Teşşekkür ederim bu arada sağolun :)

6. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun Darısı benim başıma yuvalığa girmiyorlar senin kuşlar bir aya kalmaz yumurtlar kızıştırıcı nijer felan ver yumurta almaya başların

7. Naim Boysan

İnşallah dediğiniz gibi olur :) ,nijer yemlerinde var suan vitaminlerinide eksik ettmiyorum :)
    İnşallah sizde yuvalıga giridini görürsünüz

8. zeynep beril

zeynep beril New Member

Beğenileri:
    0
    güzel haber...

Sayfayı Paylaş