petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi daha iriyse ciftlesme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rock tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Disi cek erkek yerli veya pakistan olsa ya da disi ingiliz kirigi erkek cek olsa ciftlesmede sorun olur mu? Yani erkegin daha iri olmasi gibi bi sart var mi?

2. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Bu benim de merak ettiğim birşey. Çünkü benim dişi erkekten daha iri. Sanırım yaşı da büyük. Erkek ondan korkuyor maalesef. Sık sık öpüşüyorlar hemde. ))

3. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Benim kus daha yavru. Es alip almamakda kararsizim ele omza geliyo daha 1-2 haftadir bende olmasina ramen. Yerlimi cek mi emin degilim. Cek disi alsam ve buyuduklerinde disi daha iri olursa ne olur merak ediyorum. Bir de bu ele alisik simdiden es akirsam o da yuvadan yeni atlamis olacagi icin o da ele alisirmi burlikte. Buyuyene kadar salar seveeim buyuduklerinde de ciftlesmeye birakieim diye dusunuyorum ama kararsizim.

4. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Sorun olacağını sanmıyorum erkek iri olacak diye bir şart yok.

5. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    benim show erkeği,yerli huysuzluk yapan diğerine karşı dişi kuşumun yanına bıraksam olurmu..hakkından gelmesi için..

6. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    dişi çok iriyse çiftleşme çok zor oluyor veya olmuyor, tecrübeyle sabittir...

Sayfayı Paylaş