petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuş erkeğe ayagıyla vuruyor :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kasaplanca tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Kasaplanca

Dişi kuşum pamuk bir kaç gün öncesine kadar aldığım erkek oğlum çapkına son ıkı gundur pamuk hem opmek ıstıyor hemde tekme atıyor. :D sizce bu normalmidir.

2. Tunç ÇAĞATAY

Evin sahibi dişi kuş yanına eş gelmesine zamanla alışır :)

3. Kasaplanca

beraber uyuyorlar bile. :D ama tekmeye anlam veremedim :D

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    şiddetli bir kavga olmadığı sürece sorun yok..tekme atması normal bence ee yeni birisi geldi kabul etmek biraz zaman alacak..endişe edecek durum yok bence. ;)

5. Yılmaz Ç.

Kafeste her zaman dişinin sözü geçer. İbikler tekme atar bunlar normaldir yani. Aşırı olmadıkça sıkıntı yok :)

6. Dilek M. Dönmez

Biz ona dişi kuş erkeğine iş atıyor diyoruz :)

7. murat beynam

dişi kuş kızışmış eşleşmek istiyor

8. Talip PEKMEZ

Benimki de atıyordu. Yumurtlayınca bıraktı :))

9. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    aynı durumu dün ben de yaşadım, dişinin kafesine erkek attım dişi erkeğe ayak attı, bunun üzerine kuşları dişinin kafesinden alıp erkeğin kafesine attım, bu kez de erkek ayak atmaya başladı :) dişinin ayak atması bence iyiye işaret, dişinin eş seçmesi daha zor olduğunu düşünürsek, dişi erkeği beğenmiş demektir...

Sayfayı Paylaş