Karadeniz Pet

Dişi kuş erkeği yuvadan kovuyor ve yuvanın girişinde uyuyor

Batu "

Yeni Üye
Dişi kuşuma ort. 2 - 2.5 hafta önce bir eş aldım son 2 3 gündür de yuvalık takılı dişi sürekli yuvalığa girip çıkıyor fakat erkek yaklaştırmıyor ve yuvalığın girişine tüneyip orada uyuyor artı olarak ikisi de yuvalığın girişini kemiriyor bu normal mi? Bir de yuvalık için talaş mı yoksa kuş kumu mu koyulmalı?

Yuvalığı taktınız ya, mesajı almışlar, eğer iyi anlaşıyorlarsa yakında çiftleşirler evet kemirmeleri yuva hazırlığıdır iyi bir şey :) bence bir şey koymayın kendileri kemiriyor talaş yapıyor işte

Yuvalığı taktınız ya, mesajı almışlar, eğer iyi anlaşıyorlarsa yakında çiftleşirler evet kemirmeleri yuva hazırlığıdır iyi bir şey :) bence bir şey koymayın kendileri kemiriyor talaş yapıyor işte
teşekkür ederim

Dişi kuşuma ort. 2 - 2.5 hafta önce bir eş aldım son 2 3 gündür de yuvalık takılı dişi sürekli yuvalığa girip çıkıyor fakat erkek yaklaştırmıyor ve yuvalığın girişine tüneyip orada uyuyor artı olarak ikisi de yuvalığın girişini kemiriyor bu normal mi? Bir de yuvalık için talaş mı yoksa kuş kumu mu koyulmalı?
Hepsi normal.
Hamster talaşı koyun 1 çorba kaşığı.

Hepsi normal.
Hamster talaşı koyun 1 çorba kaşığı.
Yuvalıkla ilk karşılaşmaları alışsınlar diye 2 3 yaprak marul koymuştum yuvalığa marullar ile kendisine dişi kuş yuva oluşturmuş yarın dediğiniz hamster talaşını alıp yuvalığa koyacağım teşekkür ederim

Marul olmaz. Almalısın onları bir daha nemli bir şey koyma.
alacağım zaten sadece içeriye girmekten korkuyorlardı marulu çok sevdiği için koydum marulu yemek isterken girmeye başladı ondan koydum petshop açılınca talaş alıp değiştireceğim

Geri