Karadeniz Pet

dişi kuş erkek çıktı iki erkek aynı kafeste yardım !!

Kubrick

Yeni Üye
merhaba, kuşum erkekti yanına dişi aldık buradakiler erkek dedi. ikiside kafesin içinde oyanıyor yeni aldığım kuş baya ufak acaba öbürünü bir abi mi baba mı? sandı yoksa ikisi de erkek çözemedim :)

kuşlar bunlar

Ekli dosyalar

• 20161215_191651.jpg
    20161215_191651.jpg
    865.4 KB · Görüntüleme: 34
Yeşil erkek ama diğeri resimde parlama yoksa dişi gibi ama yavru daha dişiyse bile bu erkek için çok küçük kuşun flashsız net bi resmini atar mısınız?

yusuf bey şu an yanlarında değilim ama, küçük olan aynı o şekil morumsu ve beyaz önceki kuşta ufakken öyleydi. hayır benim için sorun değil ikisinin erkek olması ben yavru için değil bir arkdaş olsun yanına diye aldım zaten yavru olan yeşilin yanından ayrılmıyor o ne yaparsa onu yapıyor anlaşıyolarda psiklojileri bozulmaz değil mi iki erkek :)

Beyaz olan yavrunun ceresi mor ise erkekdir. Resimde ki beyazlık flştan mı yoksa gerçekten beyazlık varmı en güzel siz karar verirsiniz.İki erkek kuşun aynı kafeste olması özellikle birinin çok küçük olması başlarda bir sorun çıkarmasa bile kızgınlık zamanlarında sorun olabilir. Eğer devamlı takip edilmeyeceklerse en güzeli ayrı kafeslerde bakmak.

Geri