petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuş Hakkı'nda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ismail gürcan tarafından 26 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Herkese selamlar bende eş iki kuş var erkeği başka kafese koyduğum Zaman dişi kuş hep yuvalıga giriyor 10 15 dakika içerisinde kalıyor tekrar çıkıyor ve bir müttet sonra yine giriyor ama erkek kuşu dişinin kafesine koyduğum Zaman yuvalıga hiç girmiyor hatta ilgi bile göstermiyor acaba neden böyle yapıyor anlamadım sizce neden böyle

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Korkusundandır yalnız kalınca neden böyle bir şey deneme ihtiyacı duyuyorsunuzki tamam işte yuvalığa alışmış yan yana koyun gerisine karışmayın

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    birleştirirn yumurta maması verin karışmayın gerisine kavga yoksa

4. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Cevablarınız icin tşk ederim çok iyi anlaşıyor erkek kuşla ama çiftleşme olmuyor bende erkeği ayırdım ama dişi kuş yuvalıkdan çıkmıyor erkeği tekrar yanına koyunca yuvaya bakmıyor bile ha Buarada mama veriyorum ama yemiyorlar

5. KerkenezZ

KerkenezZ New Member

Beğenileri:
    7
    hocam dişiyi sinirlenidirorsunuz , eve geç gelen adamla sevişir mi hanım ? bırak aileyide artık hayatlarını sürdürsünler :D alıp durmayın erkeğini

6. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Tekrar kafese koydum erkeği artık çiftleşmelerini beklicem

7. murat46

murat46 Member

Beğenileri:
    25
    artık ayırmayın kendi hallerine bırakın çok rahatsız etmemeye çalışın zamanla ciftleşirler inşallah

8. Ismail gürcan

Beğenileri:
    1
    Tşk ederim yorumunuz icin bende öyle yapcam artık kendi hallerine bıraktım ne halleri varsa görsünler

Sayfayı Paylaş