Karadeniz Pet

Dişi Kuş yumurtlayacak mı?

huseyinacikoz066

Paylaşımcı Üye
Sırtı şişti kanatlar hafif düştü. 1 aydır çiftleşme vardı zaten.

Bugün gaga taşı kalamara başladı aşırı kemiriyor herşeyi.

Ama yuvaya sürekli giren kuş bugün girmedi.

Ve dişi aşırı sakinleşti.

Yumurtayı başka yere yapmaması için ne yapmalıyım ? [mention]ADRIAN [/mention]

[mention]FındıkBaba [/mention] [mention]MeCHuLBeY [/mention] [mention]Recai [/mention]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tünekte, yandan, farklı zamanlarda çekilmiş birkaç fotoğraf ekleyin.

b936276c0749f68cafe7c7a77a66f4dd.jpg

461c334fa71219165c5c675305e506dc.jpg
2f3183829fb8dc98f63b0adba7bd2da0.jpg

Benden korktuğu için biraz kanatlarını topladı. Normalde biraz daha düşük ve baş oarmağım kadar aralık bardı kanatları arasında.

Aşırı sakinleşti kemirme isteği tavan yaptı. Yuvaya sık giriyordu 1-2 gündür az giriyor. Başka yere yapmasa bari yumurta varsa eğer.

Hüseyin sabret az kalmis biraz daha sabret e vitamini eksik etme multivit leri eksik etme temizligine dikkat et fazla rahatsız etme az kalmıs olacak

Hüseyin sabret az kalmis biraz daha sabret e vitamini eksik etme multivit leri eksik etme temizligine dikkat et fazla rahatsız etme az kalmıs olacak

Reis bugün dişi çok cırlıyor hiç rahatsız etmedim dediklerimi aynen yapıyorum yıvaya felan gşriyorlarda dişi erkeğe bağıyor

Tmm iste olmaya baslamis erkegi yuvaya sokmuyor cırlıyor gelme gelme ben hazırlanıom dio hüseyin

Tamamdır hocam zaten bi tüyleri kalıbı düzeldi bi şekli değişti gibi hayvan parladı, kabarmıyor hiç erkek yuvaya yaklaşıyor bağrıyor aşırı. Rahatsız etmeyip takviye yapıyorum.