Karadeniz Pet

Disi kus

drsn_19

Meraklı Üye
Bende bir çift kus var surekli opusme kaşımak falan oluyor ama disi biraz sonra erkeği kafası ile itiyor bu neden olabilir

Erkek cıftlesmek ıstıyor dısıde ızın vermıyor.

Benımkılerde oyle. Dısı ıle erkegın arasında fazla yas farkı var mı? Asırı kavga varsa ayırın.

Benımkılerde oyle. Dısı ıle erkegın arasında fazla yas farkı var mı? Asırı kavga varsa ayırın.
bd7a2b837d6205fa35abd7116beb060c.jpg
86ed480ffa97193b56075d8c0a3fa727.jpg
8fd8e504b3d3547d32997d9cbd04d0fe.jpg
35a36be39cd08388b4f16dea6d8ed84d.jpg

ae71a618e3020eca6bde65a70c9de417.jpg

Kuslar bunlar disi bildiğim kadarıyla8-9 aylık var ama erkegi bilmiyorum sizce bu resimlere bakarak ayirmam lazim mi disiyi degistirmeyi düşünüyodum kararsız kaldim degistirmem en doğrusu heralde

Foto net degıl. Ikısındede ırıs goremedım. 8 aylık olması mumukun degıl gıbı.

Mavi olan yani diside gozunde beyazlik var ama sarinin ki komple siyah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:03 -->-> Daha önceki mesaj 12:02 --

Foto net degıl. Ikısındede ırıs goremedım. 8 aylık olması mumukun degıl gıbı.
c5eb702209bfb9a4867d70b273493bb9.jpg

Gordum dısı 8 aylık, erkek 3-4 bu kuslar es tutmaz. Degıstır.

Gordum dısı 8 aylık, erkek 3-4 bu kuslar es tutmaz. Degıstır.
Bu opusme kasinma falan niye oluyodu ki o zaman anlayamadım. Bide 3-4 aylik bi disi alsam yine beklemem lazim degil mi yavru alabilmek için daha büyümesi gerekir

Dişi kalsın diyorsan, bir erkek al.. eş tutmalarını bekle.. Ya da ver ikisini de üretici bir arkadastan eş kus al, yumurta almaya calıs.

Yok degistirmek gerekirse degistircem ama merak ettiğim opusunce kasininca es tutmus olmuyor mu bide disiyi degistirdigimde yine 3-4 aylık mi almam lazım. Bir diğer sorum 3-4 aylik bi kusun yumurtlamasi icin ne kadar beklemek gerek

Bu opusme kasinma falan niye oluyodu ki o zaman anlayamadım. Bide 3-4 aylik bi disi alsam yine beklemem lazim degil mi yavru alabilmek için daha büyümesi gerekir

Evet. 1 yaşında kızışmış erkek alın. Gaga masmavi olsun. 2 aya çiftleşme olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Yok degistirmek gerekirse degistircem ama merak ettiğim opusunce kasininca es tutmus olmuyor mu bide disiyi degistirdigimde yine 3-4 aylık mi almam lazım. Bir diğer sorum 3-4 aylik bi kusun yumurtlamasi icin ne kadar beklemek gerek

Opusme, kasıma varsa es tutmustur. Fakat arada fazla yaş farkı olmamalı. Dişiyi değiştirecekseniz erkekten biraz kucuk olmalı ya da esıt olmalı. Bır dısı 8 aylık olunca yumurtlar. 12 ay civarı kesın kızısır. Ben olsam erkegı degıstırırdım.

Evet. 1 yaşında kızışmış erkek alın. Gaga masmavi olsun. 2 aya çiftleşme olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

Opusme, kasıma varsa es tutmustur. Fakat arada fazla yaş farkı olmamalı. Dişiyi değiştirecekseniz erkekten biraz kucuk olmalı ya da esıt olmalı. Bır dısı 8 aylık olunca yumurtlar. 12 ay civarı kesın kızısır. Ben olsam erkegı degıstırırdım.
Peki hocam ben çifthane kafes aldim gidip suan resimlerdeki erkege uygun bi disi ve resimdeki disiye uygun bir erkek alsam yeni aldigim kuslarda eia tutmayla ilgili sorun olur mu

Peki hocam ben çifthane kafes aldim gidip suan resimlerdeki erkege uygun bi disi ve resimdeki disiye uygun bir erkek alsam yeni aldigim kuslarda eia tutmayla ilgili sorun olur mu

Sanmıyorum. En kötü ihtimal araya perde tarzı bir örtü atarsınız. Zaten en az 2 çift gerekli sürekli yavru almak için. Birbirlerini kıskanıp yavruluyorlar.

Sanmıyorum. En kötü ihtimal araya perde tarzı bir örtü atarsınız. Zaten en az 2 çift gerekli sürekli yavru almak için. Birbirlerini kıskanıp yavruluyorlar.
Anladim en mantiklisi oyle galiba. Peki en az kaç aylik aylık aliyim kuşları

Disi gosterdigim gibi de erkegin yaşını tam bilmiyorum iki hafta oldu alalı ama gozleri tamamiyle siyah

Dişiye 1 yaşında erkek, erkeğe 3 aylık dişi iyidir. Nerede oturuyorsunuz? Erkeğin çiftleşmesi için 6 ay beklemenız lazım. Erkeğıde degıstırın. 1 yasında kızısmıs erkek ve dişi alın.

Diyarbakır da görev yapıyorum aldigim Kuşçu sorun olmaz dedi ama bi halt olmadı sadece opusme oluyor

Geri