petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşu olanlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hure44 tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. hure44

hure44 Guest

Benim bir kusum var (sanirim disi) dişiler daha saldirgan ve daha az kelime ogreniyor diye bir bilgi duydum yinede boyle olmayan disi sahiperi var mi yani onunla iyi anlaşabiliyor musunuz? Sorum bu birde dişileri kendime nasil alistirabilirim? Genelde kaçmaya çalişiyor

2. Mete Aytun AYDIN

Konusma olasılığı hakkında birşey söyleyemem ama eğer kusunun yaşı küçükse sana alisacaktir. Kusunun yaşı kaç? Ya da bir fotoğraf atabilme imkanın var mı?

3. hure44

hure44 Guest

2-3 Aylik gibi disi ya belki alismaz diye korkuyorum
    Foto

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
  5. hure44

hure44 Guest

Teşekürler bazen alistirma cabalrinda kafesten kaciyor gelmiyor bende direk alip koyuyorum sorun olur mu?

6. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Elinizle tuttuysanız kuşun güvenini kaybetmişsinizdir alışmak istesede artık ya alışmaz ya da tekrardan güven sağlamanız lazım ama bu size alışma süresini uzatır.

7. Yılmaz Ç.

Dişi kuşlar saldırgan olabiliyor ama çokta cana yakındırlar. Güvenini kazandığınız zaman saldırganlıkları biter. Erkeklere göre daha şeker duruyorlar.

8. hure44

hure44 Guest

Kesinlikle daha sirinler bazen alistirirken kafesten kaciyor bendr avuclamadan nasil alabilirim

9. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesi tutunca girmiyor mu ? eğer kaçarsa ışıkları kapattığın zaman kaçamazlar mesela yada baş örtüsü vb. şeyleri yavaşca üzerine örtüp yakalayabilirsin dikkatli ol yalnız. :)

10. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Gerekli ilgiyi gösterdikten sonra erkekmiş dişiymiş farketmez

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kusu olanlar