petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum çok bakıcı ama yumurtaların hepsini ısıtamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kuzey Kara tarafından 17 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Kuzey Kara

Kuzey Kara Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, kuşlarım ilk kuluçkasında 5'de 2 yaptı. Yumurtaların hepsi döllü ve sağlıklıydı. Şimdi yavrular yuvadan atladıktan hemen sonra yine kuluçkaya yattılar. Yine 5 yumurta ve yine hepsi döllü ama dişim yumurtaları iyi ısıtamıyor.

Yavru bakımını çok iyi yapıyor her şey iyi ama bir türlü tüm yumurtaları ısıtamıyor. Nasıl yapmak lazım bilmiyorum?

Yardımlarınızı bekliyorum.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ortam çok soğuk değilse sıkıntı olmayacaktır ne kadar sıcak olacağını o ayarlar biz bir şey yapamayız sizin sürekli kontrolleriniz anneyi kaldırır ve yumurtaların soğumasına sebep olur

3. Kuzey Kara

Kuzey Kara Member

Beğenileri:
    0
    Aslında pek rahatsız etmiyorum anneyi ama geçen kuluçkada 5'de 2 yapınca moralim bozulmadı değil.

4. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Talaş varsa o biraz sıcaklığı arttırabilir.
    Bunun dışında ortamı ısıtsanız bile kuşun verdiği ısıya ulaştıramazsınız yumurtaları.Kuluçkayı dişi ayarlıyor.

Sayfayı Paylaş