petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum devamlı bağırmaya başladı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve koray5006 tarafından 9 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. koray5006

koray5006 Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 10 gün önce damızlık çift aldım. 1 hafta kafeste zaman geçirdiler. Daha sonra yuvalık takıp daha rahat etsinler diye kafesi dolabın üstüne koydum. İlk gün sessiz sakin durdular. 2.günün sabahı dişi devamlı ciyak ciyak bağırmaya başladı. Ara ara devamlı bağırıyor. Bazende kafeste kanatlarını çırpıyor, yani bir şeylerden rahatsızlık duyuyor gibi. Acaba yerini mi yadırgıyor? Kafesin yan tarafına da bir tül yaptım, yaz aylarında pencere balkon açık olduğu için ceyranda kalmasınlar diye.

Tecrübeli arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim.

#1 koray5006, 9 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 9 Ağustos 2015
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    birşeyden veya sizden ürküyorda olabilir , ama dişilerin bu tür olayları olmuştur hep onlara pek mudahale etmeyin ortama alışsın sakinleşsin , damızlık kuş almanın sıkıntılarından birsiide bu kuşları tanıyamıyorsunuz :)

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    bendede evcil bi erkek var o surekli bagiriyr ozellikle sabahlari keske cozumunu bulsam

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    [MENTION=16198]koray5006[/MENTION] Hagen yuvalığı kapıya takmışsın, elini kafese sokmak gerektiğinde nasıl olacak?

5. koray5006

koray5006 Member

Beğenileri:
    0
    Aslında tel kesmeyi de düşündüm Ama kafese yazık etmeyim dedim. Alttaki yem kapakları ile idare ediyorum.

6. Kitiara

Kitiara New Member

Beğenileri:
    0
    Bu dişiler yam bir lanet dostum takma kafana :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşlarında dişi niye bağırır