petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum durmadan aranıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve asukacs tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. asukacs

asukacs Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Herkese iyi günler dilerim. Benim çiftlerim çok alıştılar ve hergün aralıksız çiftleşiyorlar, sanırım bu nedenle olsa gerek dişi yuvayı kemiriyor. Ve asıl sorum şu, kuşları kafesinden çıkarttığımda dişi kuş durmadan yerlerde telaşlı telaşlı bir şeyler arıyor. Neden böyle yapıyodur acaba ?

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Öncelikle eş kuşları kafesten çıkarma. Yumurta oluşumu olduğu için dişi kuş iyi uçamayacak ve sağa sola çarpacaktır. Bu da kuşa zarar verir. Stres yapıyor olabilir ya da yuva için yer arıyor olabilir.

3. asukacs

asukacs Member

Beğenileri:
    0
    Ama kafesten çıkarttıktan 5 dakika sonra çiftleşmeye başlıyorlar. Hiç kafeste çiftleştiklerine şahit olmadım. Her sabah 15 dakikalığına kafesten çıkartıyorum, kesin çiftleşiyorlar her gün. Ama 10 gün oldu hala yumurta yok .

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Onlar kafeste de ciftlesiyordur. Genelde sabah 06.30-09.00 arasi en aktif saatleridir. O yuzden goremiyor olabilirsiniz. Yine de cikarmayin derim ama sizin bileceginiz birsey tabii ki.

Sayfayı Paylaş