Karadeniz Pet

Dişi kuşum ile ilgili?

• Konbuyu başlatan BlueIcon
  • Başlangıç tarihi
B

BlueIcon

Guest
Benim bir dişi kuşum var maşallah birde erkek kuşum var,dişi kuşumun son günlerde kuyruğu ritmik olarak aşağı-yukarı inip kalkmaya başladı acaba hastamı oldu bilmek istiyorum bu arada avatarımda ki kuş kaçtı bende yeni kuşlar aldım neyse de kuşumun neyi var lütfen pls.. ve arada birde kuşum ağızında çıtlama gibi sesler çıkarıyor.

eğer ciftleşme olduysa hamile kalmış olabilir kuşlarınızın yaşı kaç ve ayrıca kuşun fotoğrafını çekin yandan

fotoğrafı varsa bi bakalım astım olabilir kuşta

fotoğraftan tam anlaşılmıyor ama kuşunuz yavru sanırım o yüzden solunum güçlüğü çekıyor olabilir kuşunuz astım olabilir

Çıtlama sesi çıkarıyor demişsiniz.Geviş getiriyor olabilir.

Son düzenleme:
kuş yavru hasta olabilir nefes alıp vermede sıkıntısı varmı ses çıkıyormu birde video çekip atarsanız daha iyi yorum yapılabilir yem yememe gibi şeyler varmı kabarık durma vs vs..

çıtlatma sesini solunum yolu tıkanıklığından dolayı oluyor diye biliyorum

Kuş yem yiyor ötüyor hareketlide sadece çıtlama sesi ve kuyruğu sorun ve kabarmıyordu o eski bir kuşum vardı onu o yapıyordu oda öldü zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

Video yolliyim ozaman :|

Kuş yem yiyor ötüyor hareketlide sadece çıtlama sesi ve kuyruğu sorun ve kabarmıyordu o eski bir kuşum vardı onu o yapıyordu oda öldü zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

Video yolliyim ozaman :|

yolla bakalım :)

Birde kuşumun altına baktım orası daha çok kıpraşıyor gibiydi

kuyruğun aşağı yukarı sallanması ve ağızdan burundan çıtlama kıtlama seslerinin gelmesi solunum yolunun tıkalı olduğunu gösterir bir veterinere gidin en iyisi

Geri