Karadeniz Pet

dişi kuşum küçük mü ? ve kanatları

Resul OZYAMAN

Emektar Üye
Benim erkek foto makinesine çok meraklı hep fotolara çıkmak istiyor :)

Dişi Küçük sanki 10 veya 1 ay içinde yumurta gelir mi 10 gündür falan besliyorum.
Yumurta biraz sabır işi biliyorum ama şimdi yumurtlayacak kadar büyümüşmü sadece onu anlamadım.
Birde bu dişi kuşun kanatları değişik bir kanadı aşağıda diğeri biraz yukarı da neden acaba?

gLZJ4b.jpg

Z17PAz.jpg

ozrRYq.jpg

lzv60p.jpg

Vyv1gR.jpg

Dişiyi yeni aldın ise kanatları ondan öyledir bakımsızlıktan yani, küçük değil yavru verir.

evet dışarıda buldum kuşu şimdi besliyorum paraya da acımıyorum :) avisol vitamin aldım birde dal darı yiyorlar ama vitaminli suyu içtiğini hiç görmedim başka nasıl suyu içtirebilirim ?

Son düzenleme:
Diside iris yok. 3 aylik bence. 6 ay sonra ciftlesir. Avi vit hem daha iyi ve ekonomiktir.

fiyatı ney ?

Diside iris yok. 3 aylik bence. 6 ay sonra ciftlesir. Avi vit hem daha iyi ve ekonomiktir.

Ya hocam bilmediğiniz konular hakkında niye insanları yanıltıyorsunuz iris bir renk değil özellik değil irise bakılarak yaş tahmini yapılmaz iris tahmin yardımcısıdır sadece 3 aylık kuş öylemi olur allah aşkına ya ?

Ya hocam bilmediğiniz konular hakkında niye insanları yanıltıyorsunuz iris bir renk değil özellik değil irise bakılarak yaş tahmini yapılmaz iris tahmin yardımcısıdır sadece 3 aylık kuş öylemi olur allah aşkına ya ?

Ben sadece fikrimi soyledim. Iris, alin cizgisi olmadan neye gore tahmin yapacagiz?

Benim kuşta iris filan yok şimdi 2 yana yavrusu var

Geri