Karadeniz Pet

Dişi kuşum neden kafesteki gazeteyi koparıyor?

Ali_06

Meraklı Üye
Merhaba, Dişi kuşum neden kafesteki gazeteyi koparıyor? Altına serdiğim gazetenin kenarlarını koparıp atıyor neden olabilir?

Kızıştığını belli ettiriyor tabanda ızgara varsa kullanın iyi olur.

Atması güzel üretimhane sesiyle teşvik edin bir süre dinletin etkisi oluyor.
Bugün bebek büsküvisi + havuç ve yumurta haşlayıp karıştırdım verdim yemişler, nijer tohumu vermiyorum tüye sokuyor dediler, ne dersin?

Bugün bebek büsküvisi + havuç ve yumurta haşlayıp karıştırdım verdim yemişler, nijer tohumu vermiyorum tüye sokuyor dediler, ne dersin?
Evet bu şekil devam edin, kendinize bir program yapın.
Mesela yarın pazartesi o günü baz alırsak yarın vitamin +mama verin
ertesi gün saf su + mama (isteğe ve yemesine göre)
öyle öyle gitsin. 1 gün başka vitamin 1 gün başka vitamin yapabilirsiniz. Buradaki amaç eksikliklerini tamamlamak mamayı çok yemiyorlarsa haftada 2 kere de yapabilirsiniz. Veya netten üretim için program varsa onlara da bakın.

Ara ara sularına elma sirkesi katıyorum parazit vs. var ise temizlesin diye, erkek alışık ve konuşan bir kuş olduğundan dişi çok yaklaşmıyor yani ele alışık değil. Fotoğraf gerekir mi?

Ara ara sularına elma sirkesi katıyorum parazit vs. var ise temizlesin diye, erkek alışık ve konuşan bir kuş olduğundan dişi çok yaklaşmıyor yani ele alışık değil. Fotoğraf gerekir mi?
Bir sorun olmaz fakat sadece elma sirkesi gerekmez. Çeşit çeşit şeyler var bunun A B vs. vitamini var + probiyotiği var bunları karşılamalısınız

Bir sorun olmaz fakat sadece elma sirkesi gerekmez. Çeşit çeşit şeyler var bunun A B vs. vitamini var + probiyotiği var bunları karşılamalısınız[/QUOTEHaşlanmış yumurtanın kabuğunu (zarı soyulmuş) inceltip yemlerinin içine katıyorum, probiyotik te katıyorum

Geri