petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşum uçamıyor! hep hasta neden? (Videolu)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin Abi tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumu kuşa bakamayan birinden aldım.

Hasta bir kuştu. Ancak aldıktan sonra sağlıklı bir ortamda güzel besleyerek dışkısını normalleştirdim, hareketlendi ve tekrar ötmeye başladı.

Ancak ne yaptıysam uçuramadım. Uçamıyor hemen yere düşüyor.

Sürekli kuyruk sallıyor. 2 aydır daha önce diğer kuşlarımda bu konularda kullanıp sonuç aldığım ilaçları da denedim ama iyileşmedi. Şu an uçamaması ve kuyruk sallaması dışında gayet sağlıklı.

Ama diğer kuşlarım uçarken bu kuşumun uçmak isteyip de uçamamasına çok üzülüyorum.

Daha önce böyle durumda bir kuşu iyileştirebilen oldu mu? hastadan daha çok güçsüz ve zayıf gibi..

video: View My Video

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:02 -->-> Daha önceki mesaj 14:22 --

yardım edin a dostlar! tecrübeli arkadaşlar..

#1 Hüseyin Abi, 5 Mart 2015
    Son düzenleme: 5 Mart 2015
  2. Adem HEND@N

Adem HEND@N New Member

Beğenileri:
    0
    Bu kuş hamile olmasın ?

3. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
    değil. kesin bilgi :)