petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve asukacs tarafından 3 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. asukacs

asukacs Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum durmadan beni çağırıyor,yanına gittiğimde böyle çok kısa süreli,kendini silkeliyor ( kuyruk bölgesini )
    ve yuvaya giriyor bu ne demek ? Beni kuş mu sanıyor yoksa :D

#1 asukacs, 3 Ekim 2014
    Son düzenleme: 3 Ekim 2014
  2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşun tek mi yoksa eşi varmı eğer eşi varsa da önceden dişiyi tek olarak mı beslıyodunuz eğe r böyleyse sizi eşgibi görüyor

3. asukacs

asukacs Member

Beğenileri:
    0
    Evet 1 yıl dişiyi tek besledim.3-4 aydır yanında erkek kuş var.Yavru alamaz mıyım yani bundan?

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    dişi baskın oldumu yumurta alınmaz erkeğin baskın olması lazım kafeslerini ayır

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    erekk varmı erkek daha baskın olcak siz dişiyi sizinle cok kaldından eş olarak görüyor gitmeyin 1 -2 hafta yanına sadece erkek kuşla kalsın düzelir

6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    tahmin ettiğim gibi dişiyi 1 yıl tek beslemişsiniz yani size daha çok alışık sizi eş gibi görüyor dolayısıyla ancak dikat edin sahibine çok bağlı dişi kuşlarda yumarta tıkanıklığı daha fazla görülür kuşlardan yavru alabilirsiniz

Sayfayı Paylaş