petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Disi kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cicikus1 tarafından 11 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Cicikus1

Cicikus1 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba bn gökhan 5 gün önce 1 aylık disi bir muhabbet kuşu aldım amama bir kuş sahibine bu kadar uzak olur kafesten pek ciakrmiorum ppek ıssırmiyo ama çok yaban korkuyo ve de. Koseye gdince parmagimi altına soknca anca gelio sizce erkekle degistiriyimmi hiç vermek te istemiyorum aama hiç düzeltecek gibi deil:(

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. Cicikus1

Cicikus1 New Member

Beğenileri:
    0
    Okumdiiğm sey kalmadi sordgum şey 5 gün alışması için çok mu erken. Ve konuşması çok zor dışı olduğu için erkek çok kolay alisiyomus

4. Bisnev99

Bisnev99 New Member

Beğenileri:
    0
    Eğer İzmirde yaşıyorsanız ve satacaksanız alabilirim.

5. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    Tabikide daha Yolun başındasınız 5 günde eğitilcek diye bişey yok yavaş yavaş günluk 30 dk 1 saat gibi ilgilenin zamanla size alışır

6. Cicikus1

Cicikus1 New Member

Beğenileri:
    0
    Hayır İzmirde yaşamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

İnşallah öyle olur . teşekkürler değiştirmekten Vazgeçtim ayrıca bi disi kuş gördüm 26 kelime konuşuyor

7. Anıl ATIŞ

Beğenileri:
    27
    Tabikide normal zamanla herşeyi öğrenicek kuşu fazlada sıkmayın onlarında bi canı var sevginizi eksik etmeyin.

8. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Dişiler konuşmaz diye birşey yok. Gereken eğitim ve ilgi gösterildiğinde erkek ve dişi olan muhabbetler hem insana alışır hem de konuşurlar.

Sayfayı Paylaş