Karadeniz Pet

Disi kuşum

Cicikus1

Yeni Üye
Merhaba bn gökhan 5 gün önce 1 aylık disi bir muhabbet kuşu aldım amama bir kuş sahibine bu kadar uzak olur kafesten pek ciakrmiorum ppek ıssırmiyo ama çok yaban korkuyo ve de. Koseye gdince parmagimi altına soknca anca gelio sizce erkekle degistiriyimmi hiç vermek te istemiyorum aama hiç düzeltecek gibi deil:(

Okumdiiğm sey kalmadi sordgum şey 5 gün alışması için çok mu erken. Ve konuşması çok zor dışı olduğu için erkek çok kolay alisiyomus

Eğer İzmirde yaşıyorsanız ve satacaksanız alabilirim.

Tabikide daha Yolun başındasınız 5 günde eğitilcek diye bişey yok yavaş yavaş günluk 30 dk 1 saat gibi ilgilenin zamanla size alışır

Eğer İzmirde yaşıyorsanız ve satacaksanız alabilirim.

Hayır İzmirde yaşamıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

Tabikide daha Yolun başındasınız 5 günde eğitilcek diye bişey yok yavaş yavaş günluk 30 dk 1 saat gibi ilgilenin zamanla size alışır
İnşallah öyle olur . teşekkürler değiştirmekten Vazgeçtim ayrıca bi disi kuş gördüm 26 kelime konuşuyor

Tabikide normal zamanla herşeyi öğrenicek kuşu fazlada sıkmayın onlarında bi canı var sevginizi eksik etmeyin.

Dişiler konuşmaz diye birşey yok. Gereken eğitim ve ilgi gösterildiğinde erkek ve dişi olan muhabbetler hem insana alışır hem de konuşurlar.

Geri