petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berat Yarar tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Berat Yarar

Arkadaşlar dişi kuşum normalde yuvanın önüne bile gelmezdi bugün yuvayı dididklemeye başladı ve kendi kendine sesler çıkarıyor bugunde erkek kuşla çiftleşmeye çalıstılar erkek üstüne çıktı sonra geri indi hastaneye gitmistim geldigimde dişi kuş yuvanın içine kafasını sokup didiklemeye başlamış sizce bu yeni mubişlerin habercisi mi? :)

2. Dilek M. Dönmez

İnşallah yakında yavrularını alırsın yavastan yavastan hazırlık yapıyor senın kuslar :)

3. Berat Yarar

İnşallah inşallah Duygucum :)

4. Dilek M. Dönmez

5. Berat Yarar

Pardon pardon :) :): :) :) arkadaş duygu duygu diyordu yanlıslıkla duygu yazmısım :)

6. Dilek M. Dönmez

Hahahaha :D anladım pekı.

7. ArTemiS

ArTemiS Guest

İyiye işaret bu:)

8. Sevtap DERİN

Yuva hazırlığı yapmaya başlamış bile sizinkinin hatunu. Umarım en kısa zamanda yeni yeni mubişleriniz gelir. Bu güzel bir adım.

9. Berat Yarar

Teşekkür ederim Sevtapcım

10. Onur TÜFEKCİ

yakın zamanda yumurtalar gelecektir.

11. Berat Yarar

İnşallah onur kardeşim

12. Eren ERDEM

Yakında torunların resmini burada göreceğiz desene :D

13. Berat Yarar

İnşallah Eren kardeşim

Sayfayı Paylaş