petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Disi kusumdaki garipsel hareket nedir..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mustafa Sayar tarafından 5 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Mustafa Sayar

Mustafa Sayar New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar yeni almis oldugum ciftin disisi surekli agzi acik sallanarak kuyrugundan nefes alir gibi hizli hizli nefes alip veriyor.Videosunu atamiyorum devamli hata veriyor.Resimlerinden de anlasilirmi bilmiyorum ama nesi olabilir..
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

???

#1 Mustafa Sayar, 5 Nisan 2016
    Son düzenleme: 5 Nisan 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Herhangi bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ortam değişikliğinden dolayı olabilir zaman tanıyın

3. Mustafa Sayar

Mustafa Sayar New Member

Beğenileri:
    0
    Videosunu atabildim.Ustadlar bakarsaniz sevinirim...
    https://youtu.be/VGhGqEOppr8

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:12 -->-> Daha önceki mesaj 09:53 --

Arkadaslar simdide arada bir erkek kusum yapmaya basladi bu hareketleri.Agzi acik kuyrugundan nefes alir gibi yapiyor ben astimdan supelenmeye basladim.Bana ne gibi bir ilac tedavisi onerirsiniz...

Sayfayı Paylaş