Karadeniz Pet

Dişi kuşumun ayağı burkuldu lütfen bakın

Hayro0

Meraklı Üye
Dişi kuşum uçamıyor, her yere yürüyerek gidiyor yaklaşık 30 dakika önce elim de onunla oynarken aşağıya atladı ve ayağı burkuldu üzerine çok az basabiliyor tek ayak yürüyor. Çok üzülüyorum şuan lütfen yardımcı olun ne yapmam lazım??

Burada bu şekilde bir rahatsızlık için yardım edemezler sanırım;çünkü fiziksel bir hasar sozkonusu,en kısa zamanda bir veterinere götürün derim.

Kuşu yormayın bi müddet vitamin takviyesi yapın 1 haftaya kadar düzelir sevdiği oyuncakları varsa kafesine asın

beninkide aynı şekilde incilmişti. eğer kırık olmadığından eminseniz incilmeyse 1 hafta içinde geçer Allahın izniyle.böyle durumlarda o ayağını hiç kullanmayıp kendi kendine tedavi ediyorlar. ben ek olarak zeytin yağı sürmüştüm.

10 gune geçer benim dışı kusum da masadan yere düştü uçamadı bi türlü.. kafesde dursun fazla uçmaya çalışmasın 10 gune geçer. Bizim kuş erkeğin peşine uçmaya çalıştığı için ikisini de kafesde tutmuştuk. 10 gune gecti

muhabbet kuşları mitoz bölünmesi sayesinde incinme vs. gibi şeyler olduğunda kendilerini tedavi edebilme yeteneklerine sahiplar, veterinerlerin ücretleri 30 tl den başlıyor genelde .

Geri