Karadeniz Pet

Dişi kuşumun dışkısı poposuna yapışıyor..

EdişBüdüş

Yeni Üye
Biri dişi diğeri erkek olmak üzere 2 bebeklerim var onlara hep bebek giib bakıyorum daha
AyGJmv.png
20171109_090029.jpg
Screenshot_20171109-090350.png
43 günlükler yaklaşık 9 gündür berabere ilk etapta erkek olan halsizdi gözlerini yumar uyku hâline burunurdu aynın 3unde supravit vitamin şurubu damlattim sularina maşallah anında düzeldi otmeye başladı dune kadar 2sinde de hiç bir sıkıntı gözlemlemedim. disi olan bebeğimin polisinde kakası vardı ve henüz kurumamisti.. peçete yardımı ile aldım dışkısını gözlemlemek adına a4 kağıdı koydum kafesin altına onu da paylaşacağım sizlerle. Supravit haftada bir kullanacağım onun haricinde yumurta haşlayıp verdim atın 4unde yarısını yediler sularına 2 gün boyunca 2 damla limon damlattim.. Dün gecede sirke damlattim içini temizlesin diye sabah kalktığımda 4 tane dışkısı yapismis 3unu alabildim biri anus bölgesine çok yakın olduğu için aldırmadı dışı kuşları bilirsiniz cazgır olur biraz neyseeee alirkende pittt yaptı kakasini şu gibi bi ishal değil fakat etrafı sulu ortası normal ne yapmam gerek 9 gündür bebek gibi bakıyorum onlara ankara malum soğuk üflemeli ısıtıcılaekni bulunduğu odadan eksik etmiyorum yemlerini yiyorlar sularını arda bi içiyorlar yemlerinin yaninda kızıl dal dari veriyorum sindirimi kolay olsun diye 3 günde bir sirkeli su ile kasef temizliğini yapıyorum tünellerini temizliyorum parazit oluşmaması adına yani bi kuşa yapılması gereken ne varsa hepsi yapıp emek verirken böyle hasta olması beni üzüyor yardım edin bebeğimi ıyilestirelim
20171109_090029.jpg

Dışkılarındaki beyazlık çok fazla gibi geldi. Birde popolarına dışkı yapışması da dediğiniz gibi insan uğraşıyor didiniyor ama hasta oluyorlar üzüyorlar. Bu arada ekran görüntüsü aldığınız fotoğrafın adını görünce güldüm sabah sabah :D Ben hastalıktan pek anlamam çok daha iyi anlayan arkadaşlar var yardımcı olurlar birazdan ama kimse bişey demezse şimdilik sirkeli suya devam edin. Yarım suluğa 10 damla kadar konulması gerektiğini, dozunun böyle olması icap ettiğini başka bir konuda Selçuk Bey'in yazısında okumuştum. Ağızlarına da 1 er damla şimdi direk damlatın fazla kaçırmayın.

Dışkılarındaki beyazlık çok fazla gibi geldi. Birde popolarına dışkı yapışması da dediğiniz gibi insan uğraşıyor didiniyor ama hasta oluyorlar üzüyorlar. Bu arada ekran görüntüsü aldığınız fotoğrafın adını görünce güldüm sabah sabah :D Ben hastalıktan pek anlamam çok daha iyi anlayan arkadaşlar var yardımcı olurlar birazdan ama kimse bişey demezse şimdilik sirkeli suya devam edin. Yarım suluğa 10 damla kadar konulması gerektiğini, dozunun böyle olması icap ettiğini başka bir konuda Selçuk Bey'in yazısında okumuştum. Ağızlarına da 1 er damla şimdi direk damlatın fazla kaçırmayın.
Aaa utandim şimdi o an o psikolojiyle öyle kaydetmişim demekki
Inanın dışı kuş beni o kadar zorluyor ki ise bile gitmedim bugün biraz ilgilenmek adına kıyamıyorum o dediğinizi nasıl yapcam agresif ve korkuyor dışı olan erkek olan kendini çok sevdiriyor mayisiyor hemen disi de ortalığı yikiyor kıskanıyor mü ne acaba pirinç falan mı haslasam suyunu icse forumdakiler henüz uyanmadılar heralde aaa sizlerede çok teşekkür ederim yorum için

Dişi agresifse siz daha agresif olacaksınız ozaman :D patronun kim olduğunu öğrenecek
şaka bir yana tutacaksınız ve damlatacaksınız işte.. 1 damla ama...

Geri