Karadeniz Pet

dişi kuşumun göğüs kısmı şişgin duruyo neden olabilir

• Konbuyu başlatan Abdulkadir ŞAHİN
  • Başlangıç tarihi
Resimlerde bir anormallik görünmüyor. Gursağı dolu sadece o kadar yada ben başka bir sorun göremedim.

ama her zaman böyle yani son 1 aydır felan

Bence olağandışı bir durum yok. Sizin dikkatinizi yeni çekmiş olabilir.

Dikkatinizi yeni çekmiş olsa gerek. Orası göğüs ve kursak kısmıdır. Şişik olması daha doğrusu çıkıntılı olması doğal.

Resimlerde bir anormallik görünmüyor. Gursağı dolu sadece o kadar yada ben başka bir sorun göremedim.

kusum öldü şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:57 -->-> Daha önceki mesaj 02:57 --

Dikkatinizi yeni çekmiş olsa gerek. Orası göğüs ve kursak kısmıdır. Şişik olması daha doğrusu çıkıntılı olması doğal.

kusum oldu şimdi kimse yardımce olmadı bu sitede bana ne yapıcam şimdi

Bana kimse yardım etmedi deme kuşunun başka hastaliklari olabilir sorunu bizde değil kuşa bakan kişiye soracaksın bunu
"acaba bu kuşa ne yaptimda bu hale getirdim?" Beklide zehirlendi kuşunuz bilemeyiz. Yapacağımız birsey olsa yardım ederiz zaten.
İyi forumlar, iyi günler.

- Çağrı Gökçek -

kuşunuzun gursak kısmının şişliği son derece normal görünüyordu. Ama başka bir sıkıntısı vardıda söylemediyseniz bilemeyiz.

Bundan sonra kuş bakarken ölmemesi için ne yapmanız gerektiğini bu siteyi takip ederseniz öğrenebilirsiniz.

Kusunuzda sikinti yok.ayrica kusunuz kizismis durumda

Çok gecmis olsun üzüldüm resimlerden ne rahatsızlığı var kimse anlayamaz tam anlamıyla sadece tahmin yürütebiliriz tekrar cok gecmis olsun

Geri