Karadeniz Pet

Dişi kuşumun korumacılığı Video

Mert KOZALI

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar dişi kuşum eşini koruması gibi bir durum varmı ? merak ettim video izlerseniz mutlu olurum :) Video-0043 - YouTube

:) MaşAllah hepsi birbirinden güzel. Evet olabiliyor hatta salmalardaki kavgalardan biri de bundan dolayı olabiliyor. Hanı 2 tane birbirini tanımamış kuşu aynı kafese koyarsınız da yanına yaklaştırmaz, biraz da o hesap :)

teşekkürler sanki bu olayda dişiler daha korumacı gibi :) bu arada o koyu mavi kuşun ırkı yerlimi ? Dişi kuşum çok kıskanç koyu mavili kuşu hiç eşine yaklaştırmıyor :D

Kovulan kuştan bahsediyorsunuz sanırım :D Bana Çekoslavak gibi geldi, ince, uzun..

Komşumuz Petshopdan onu jumbo diye almış :) evet o kovulan kuş :)

:) bu arada cihat abi kuş kumları yemliğin tabanında kalıyor kuşlar yiyebilirmi ?

Peki abi bide bende mineral çözelti var tüy dökümü için onu 3 günde bir kullanıyorum suya damlatıyorum gerek varmı ?

bende 12 kuş var hepsını salıyorum bi coşuyorlar görmeniz lazım :D

Maşallah kuşlarınıza, kuş kumunu suluğa koyarsanız fena olmaz.
Ben öyle yapıyorum hem rahatça yiyebiliyorlar hemde hiç kirlenmiyor.

dişiyi koruyan kuş benim kuşuma çok benziyor. hepsi çok güzeller. Allah bağışlasın. Maşallah...

Kutluay Bey okadar kuşu nasıl besliyorsunuz allah sabır versin :) faru77 çok teşekkürler isim soyisim değişikliği yapmanız gerekir forum kuralları :)

Geri