Karadeniz Pet

Dişi kuşumun kursak şişliği

aygunazli

Yeni Üye
Dişi kuşum kuluçkada lakin kursağında şişlik farkettim neden olur tedavisi var mıdır acaba?

Ekli dosyalar

• 20190103_202103.jpg
    20190103_202103.jpg
    704.7 KB · Görüntüleme: 33
Kuşun genel olarak tüm vücut fotoğrafını atar mısınız?

Bana biraz yağlanması var gibi geldi gün içinde uçurmaya çalışın. Kursak için diğer üyeler de yorum yaparsa iyi olur.

Kuşum uçamıyor malesef nedenini bilemediğim bir sebepten dolayı . yağlanma değil çünkü kuluçkada baya bi zayıfladı

Kanatlarında kırılmaincinme gibi bir sorun mu vardı acaba? Veterinere giderseniz iyi olur. Kuş son fotoğraflarda zayıf durmuyor.

Bilmiyorum aldığımdan beri uçamıyor kanat düşmesi var büyük ihtimalle. Sadece titreme falan da olunca acaba kursağının şişliğiyle alakası var mı onu öğrenmek istedim

Bilmiyorum aldığımdan beri uçamıyor kanat düşmesi var büyük ihtimalle. Sadece titreme falan da olunca acaba kursağının şişliğiyle alakası var mı onu öğrenmek istedim
Keşke bu sorunun üstüne daha önce gitseydiniz. Uçamaması yağlanma yapmış olabilir. Kanatlarında kırık vs varsa acı çekiyordur veteriner baksın röntgen çeksin iyi olur. Kursağında mı problem var yoksa bu yağlanma mı onun ayrımı önemli bence.

Malesef şuan götüremiyorum çünkü kuşum kuluçkada olduğu için yavrulardan ayıramıyorum.

En yakın zamanda götürün. Annenin sağlığı önemli, anne sağlıklı olacak ki yavrularına da düzgüne bakabilsin, beraber uzun ömürleri olsun.

Geri