Karadeniz Pet

Disi Kusun Huylari

Mustafa Yildiz

Meraklı Üye
Bu 2kusu takim olarak almistim iyi anlasiyorlardi disi kusdadailk 3 hafta bisey yoktu hatta yuvaliga girmeye baslamisti azcik birsey kizginligi vardi ama son bir haftada kizginligi gitti nijer vrmeyi kesmistim ilk 3 haftada da nijer vrmezsem kizginligi gitmeye basliyordu bu sefer hic vermedim iyice yuvaliga falan girmiyor erkek kur yapmaya calistiginda onu yere dusurene kadar dovuyor erkek cok kizismis bir kus ama disi ona hep vuruyor ne yapabilirim

Son düzenleme:
Aynı şeyi bende yaşadım. Ama önce erkek kuşumu aldım. Sonra dişiyi aldım. Ama ilginç bir şekilde dişi kafese girer girmez kafesin kralı gibi davrandı. Bir salıncakları vardı asla erkeği bindirmezdi. Bindiğini görünce yere düşürürdü. Hep kavga etti bir tanecik oğlumla. Oğlum hiç ellemezdi. Yani hiç düzelmedi. Ama yavruları falan oldu. Sizin kuşunuzun ilk 3 hafta bir şey olmayıp ta şimdi olması biraz garip. Sanırım dişiyi rahatsız eden bir şey var.

Son düzenleme:
Anlamadim ki son 1 haftadirda ozellikle hicc ilgilenmedim akilli yemlikleri vardi suluklarinda su doluydu altlarinida simdi degistirdim Insallah benimkilerinde olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:28 -->-> Daha önceki mesaj 08:33 --

Guncellllllll

Geri