petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Disi Kusun Huylari

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Bu 2kusu takim olarak almistim iyi anlasiyorlardi disi kusdadailk 3 hafta bisey yoktu hatta yuvaliga girmeye baslamisti azcik birsey kizginligi vardi ama son bir haftada kizginligi gitti nijer vrmeyi kesmistim ilk 3 haftada da nijer vrmezsem kizginligi gitmeye basliyordu bu sefer hic vermedim iyice yuvaliga falan girmiyor erkek kur yapmaya calistiginda onu yere dusurene kadar dovuyor erkek cok kizismis bir kus ama disi ona hep vuruyor ne yapabilirim

#1 Mustafa Yildiz, 30 Kasım 2014
    Son düzenleme: 30 Kasım 2014
  2. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı şeyi bende yaşadım. Ama önce erkek kuşumu aldım. Sonra dişiyi aldım. Ama ilginç bir şekilde dişi kafese girer girmez kafesin kralı gibi davrandı. Bir salıncakları vardı asla erkeği bindirmezdi. Bindiğini görünce yere düşürürdü. Hep kavga etti bir tanecik oğlumla. Oğlum hiç ellemezdi. Yani hiç düzelmedi. Ama yavruları falan oldu. Sizin kuşunuzun ilk 3 hafta bir şey olmayıp ta şimdi olması biraz garip. Sanırım dişiyi rahatsız eden bir şey var.

#2 Berna Gök, 30 Kasım 2014
    Son düzenleme: 30 Kasım 2014
  3. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Anlamadim ki son 1 haftadirda ozellikle hicc ilgilenmedim akilli yemlikleri vardi suluklarinda su doluydu altlarinida simdi degistirdim Insallah benimkilerinde olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:28 -->-> Daha önceki mesaj 08:33 --

Guncellllllll

Sayfayı Paylaş