petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşun sorunu nedir...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve taner11 tarafından 3 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. taner11

taner11 Guest

Arkadaşlar kolay gelsin.. 15 gün önce çift olarak aldım. dişi kuşta yumurta vardı ve eve geldiği 3 gün yumurtayı kafesin altına yumurtlamış. 1 hafta yumurta orada durdu hiç dokunmadım.. yemek yemesi ötüşü öpüşmeleri kafa sallamaları her şey normal ama görsellikte bir sorun var sanırım. kumluktaki kumu neden boşaltıyorlar...neden böyle yapıyorlar...yardım...

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Strese girmisler bildikleri ortamdan baska bir ortama getirilince strese girerler

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Yeni ortama alışmaları bazı kuşlarda 1-2 ayı bulabilir sizin kuşlarda yeni ortama alışıncaya kadar böyle şeyler olur.

Sayfayı Paylaş