Karadeniz Pet

Dişi mi erkek mi kısır

Onur Demir

Meraklı Üye
Merhaba çift olan kuşlarım 3 kez çifleşti 20 gün geçmesine rağmen yumurtlamadı kalamar kum fazlasıyla yiyor yuvayı düzenledi erkek kusuyor dişiye ama çifleşme 3 saniye sürüyor erkek sürekli yuvaya bakıyor tüneğinde duruyor dişide herhangi bir yumurta belirtisi Yok ortam sıcak 4 aydır birlikteler ne düşünüyorsunuz sahte yumurta uygulaması yapalım mi

Acaba yuvayı çıkartıp biraz dinlendirsen diye düşünüyorum ama

Acaba yuvayı çıkartıp biraz dinlendirsen diye düşünüyorum ama
3 kez çiftleşme yeterli olmayacaktır. Benim kuşlar sabah akşam durmadan çiftleşme peşinde. Bu sayede dişi yumurtlamaya daha elverişli, yumurtalarda da boş çıkma olasığı sıfır. Ki hic boş çıkma da olmadı. Siz bol mama verin. Havucu bol olsun. Afrodizyak etkilidir. Biraz da sabır.

Yuvayı çıkarma diyorsunuz bol havuç ve kızıştırmaya yönelik besinler bu arada Videolar açıyorum toplu üretim hanedeki kuşların sesini duyuyorlar hemen kurlaşıyorlar bekleyelim bakalım ya

Yuvayı çıkarma diyorsunuz bol havuç ve kızıştırmaya yönelik besinler bu arada Videolar açıyorum toplu üretim hanedeki kuşların sesini duyuyorlar hemen kurlaşıyorlar bekleyelim bakalım ya
Aynen böyle devam edin. Ses dinletmek de faydalı olur. Normalde de sürü hayvanı oldukları için daha rahat hissederler. Siz elinizden geleni yapın gerisini onlara bırakın. Umarız yavru alırsınız. Keyifli hobiler

İnşallah ikiside albino dişi kırmızı göz erkek normal sarı ve beyaz bakalım yavrularımız saf beyaz mı yoksa ful sarı mı olacak

Spangle olursa çok sevinirim çok iyi kuşlar erkek daha iri

1EF3DDE6-602E-42A8-9860-7DD5E1D92A69.jpeg
976BDE2F-FE72-48CA-95FB-4640E09D0C62.jpeg

Hadi hayırlısı bakalım genel olarak fiyatları nedir yavruların

Geri