Karadeniz Pet

Dişi mi erkek mi ?

• Konbuyu başlatan Özgür+
  • Başlangıç tarihi
Ö

Özgür+

Guest
Arkadaşlar bu karşı komşumuzun kuşu .

daha yavru ancak gagasından dişi mi erkek mi olduğunu pek anlamadım.

yeni almışlar ve benim oğlum 3 aylık olmasına rağmen bu kuşa ayak attı . ( ayak atması sanırım sevgiden çiftleşmeden dolayı değil )

bana erkek gibi geliyor sizce cinsi nedir ?.tahminlerinizi bekliyorum.

erkekse değiştiricez çünkü :D

1PAvyN.jpg

LPqAaZ.jpg

rLbMQ3.jpg

7mGgkN.jpg

P3bkqO.jpg

ZNyk7o.jpg

oQM3rR.jpg

lYgjvg.jpg

bilgilerinize sığınıyorum :)
[MENTION=6728]Mehmet ÖZEL[/MENTION] [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] [MENTION=1679]Gokay Akgul[/MENTION] [MENTION=6539]AbdullahAkdal[/MENTION]

NOT : ELİME ALDIĞIMDA PEK ISIRMIYOR​

Moderatör tarafında düzenlendi:
sarı olani soruyosan dişi bence

2 side erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:04 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

Alttaki pembelik daha genç oldugundan cere ilk pembedir ve sonra renk almaya başlarki bu kuşta öyle.. BENCE erkek

2 side erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:04 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

Alttaki pembelik daha genç oldugundan cere ilk pembedir ve sonra renk almaya başlarki bu kuşta öyle.. BENCE erkek

O Sarı Kuş Dişi Arkadaşım Neye Dayanarak Erkek diyosun ?

Ama pembenin üstünü tam çözemedm beyaz ise dişi mavi ise erkek am dediğim gibi bn pek anlamdm beyazmı
Mavimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her mavilik erkek demek degildir açık mavi beyazımsı ceresi koyu renkler erkektir

son resimlere bakarsan arkadaki ile ayni degil arkadaki kuşun ceresi koyu renkte .)

Dedim Gibi %100 dişi

2 side erkek

Benim kuşum erkek ama ısırıyor huyu öyledir

Kuşunuz bencede dişi.

fotoğraflarda tam çıkmamış pembelik . götürüp değiştirdiğimiz yerde adamla iddaya girdik dedim 10 kişiden 6 sı erkek derse ben yenerim dedim tamam dedi

orda çalışanları çağırdık 4 kişilerdi bişey söylemeden ben dedimki bu kuş dişimi erkek mi

3 ü erkek 1 i dişi olabilir dedi . üstüne ücret ödemeden bu kuşu verdim yerine gagası tam beyaz olan dişi ve 1 paket quik mama aldım :)

Geri