petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Disi mubis cok sinirli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sampiyon33 tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. sampiyon33

sampiyon33 Member

Beğenileri:
    1
    Selamını aleykum beyler muhabbet kuşum bu aralar çok fazla isiriyor elime fln geliyor ama kafesteyken elimi uzatinca sinirleniyor ve isiriyor niye

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Levent ağabeyinin dediği gibi kafesi kıskanıyordur yavaş yavaş ergenliğe de geçiyor olabilir

4. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    benimde konuşan bir kuşum var ve onun yanınına bir dişi aldım ve o dişi süreki olarak erkek yanaşmaya çalıştığında onu itelemeye ve erkek onun üstüne gidincede onu ısırmaya başlardı bende dişiyi uzun süre sonunda çiftleşmeye yaklaşmaya başlamayınca dişiyi yuvadan aldım ancak erkek bu seferde alini kafese uzatınca habre ısırmayı öğrendi..ve sürekli bu şekilde yapar oldu..

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    dişiyi aldığın için asabileşmiş oluyor böyle

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Tekrar bir araya atın kuşları, alışır onlar zamanla..
    Büyük kavga etmiyorlarsa sorun yok.

7. ensar06

ensar06 Member

Beğenileri:
    0
    o dişi ile birlikte tam bir ısırgan kuş oldu ondan önce böyle bir şey yoktu..ve kaldığı sürede birlikte yaklaşık 2 sene ama bir türlü anlaşamadı dişi ile,dişi sürekli olarak yanından uzaklaştırdı,erkek ısrar edincede hep ısırdı durdu bende daha fazla dayanamayıp yanından ayırdım..ama o zamanlar o dişi varkende yokkende erkek ısırmayı öğrendi...vede öylece ısırganlık onda baki kaldı..oysa bana kafes dışındayken uysal ve yanıma gelir ısırma filan yapmaz..ama kafeste tam bir canavar oluyor elimi uzattığımda..

#7 ensar06, 19 Nisan 2015
    Son düzenleme: 19 Nisan 2015
  8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kafesini kıskanıyor ve eşi de alınmış yalnız kalma psikolojisi keşke 2 sene aynı dişi ile bekleyeceğinize farklı dişiler atsaydınız yanına

Sayfayı Paylaş