Karadeniz Pet

Disi mubis cok sinirli

sampiyon33

Meraklı Üye
Selamını aleykum beyler muhabbet kuşum bu aralar çok fazla isiriyor elime fln geliyor ama kafesteyken elimi uzatinca sinirleniyor ve isiriyor niye

Levent ağabeyinin dediği gibi kafesi kıskanıyordur yavaş yavaş ergenliğe de geçiyor olabilir

benimde konuşan bir kuşum var ve onun yanınına bir dişi aldım ve o dişi süreki olarak erkek yanaşmaya çalıştığında onu itelemeye ve erkek onun üstüne gidincede onu ısırmaya başlardı bende dişiyi uzun süre sonunda çiftleşmeye yaklaşmaya başlamayınca dişiyi yuvadan aldım ancak erkek bu seferde alini kafese uzatınca habre ısırmayı öğrendi..ve sürekli bu şekilde yapar oldu..

benimde konuşan bir kuşum var ve onun yanınına bir dişi aldım ve o dişi süreki olarak erkek yanaşmaya çalıştığında onu itelemeye ve erkek onun üstüne gidincede onu ısırmaya başlardı bende dişiyi uzun süre sonunda çiftleşmeye yaklaşmaya başlamayınca dişiyi yuvadan aldım ancak erkek bu seferde alini kafese uzatınca habre ısırmayı öğrendi..ve sürekli bu şekilde yapar oldu..

dişiyi aldığın için asabileşmiş oluyor böyle

o dişi ile birlikte tam bir ısırgan kuş oldu ondan önce böyle bir şey yoktu..ve kaldığı sürede birlikte yaklaşık 2 sene ama bir türlü anlaşamadı dişi ile,dişi sürekli olarak yanından uzaklaştırdı,erkek ısrar edincede hep ısırdı durdu bende daha fazla dayanamayıp yanından ayırdım..ama o zamanlar o dişi varkende yokkende erkek ısırmayı öğrendi...vede öylece ısırganlık onda baki kaldı..oysa bana kafes dışındayken uysal ve yanıma gelir ısırma filan yapmaz..ama kafeste tam bir canavar oluyor elimi uzattığımda..

Son düzenleme:
Kafesini kıskanıyor ve eşi de alınmış yalnız kalma psikolojisi keşke 2 sene aynı dişi ile bekleyeceğinize farklı dişiler atsaydınız yanına

Geri