Karadeniz Pet

Dişi Muhabbet Kuşu Aldım Ama...

Piyanist89

Yeni Üye
S.a arkadaşlar 3-4 Gün Evvel Erkek Muhabbet Kuşum Dişi Eş Aldım.Erkek muhabbet kuşum 9-10 aylık.yanına yetişkin aldım.Kuşcu dişiyi gösterdi aynı kafeste birde erkek vardı. dişi sürekli yuvaya girip çıkıyordu.bu dişi hazırlanıyor dedi çifteşebilir dedi.Bende Aldım eve getirdim. erkegin yanına attım.Erkek hemen peşine gitti hiç ayrılmadı gagasını uzattı ama dişi sürekli gaga atıyor hızlı bir şekilde ve yuvaya gidiyor sürekli bazen uzun süre çıkmıyor yuvalıkta sesler çıkartıyor gagasını vuruyor hep yuvaya kemiriyor.erkek yuvanın girişinde bekliyor hep biraz kafayı uzatsın hemen dişi gagayı yapıştırıyor affetmiyor çok namuslu :) erkek biraz bıraktı peşini uzak duruyor şimdi bazen gidiyor. 2 gün öncede talaş koydum yuvaya girmedi. bugün girmeye başladı. kızgınlaştırıcı yem aldım yiyorlar normal yemden daha çok yiyorlar ama gel gelelim yanyana durmuyorlar erkek karsıda dişide karsıda. kuşcu alısırlar dedi ama aklıma hep soru işareti hep böylemi gidecek. bu aralar ikiside çok ötüyor hiç susmuyor sabaha ögle akşam hep ötürüyorlar.

Merhaba piyanist89 alisirlar bende de disi vardi erkek aldim yanina ilk baslarda oyle yaptilar sonra bi yerde tek tunek olsun daha cabuk alisirlar diye okudum ve uyguladim daha cabuk alistilar ben tek tunegi yuvaligin onune koydum istersen sende bi dene derim ben

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende 3 tane tunek var 1 tane birakayim bari birde oyle deneyeyim

Aynen bende iki tunek vardi ayni sekil hep ayri tuneklerde duruyolardi ben öyle yaptim yakinlastilar 2 ay sonra yumurtladi disi ama bakamadi tabi simdi gene yumurtliycak sanirim

dün tek tünek bıraktım.dişi yuvada hapis kaldı :D ikiside birbirinden tırsıyor :D bu sabah fena kavga ettiler gagalar havalarda ucusuyordu :D dişi yuvadan cıkıp yeme gidecek ısık hızı ile çıkıyor ışık hızı ile giriyor :D sanki kafesin içinde kedi var ne bu korku arkadaş :D bu böyle giderse işim zor sanırım.

Benimde ilk erkegi getirdigimde oyle olmustu ve benim erkek disiden kucuk tu bide o yuzden de baya korkmustum erkege zarar verecek diye ama bisey olmadi simdi musmutlu yasiyolar insallah seninkilerde oyle olur yoksa es tutturmak cok zor oluyor bazen

Geri