Karadeniz Pet

Dişi Muhabbet Kuşu Eş Soru?

safak0

Meraklı Üye
1.5 yasinda disi bir muhabbet kusum var 2 adet kafesim var birinde yuvalik var genis bir kafes digeri ufak tasima kafesim diyebilirim. Bu disi kusuma es almayi dusunuyorum kac yaslarinda bir erkek kus almaliyim ? Birde;
Suan yuvalikli kafesde disi erkek kus geldiginde direk yanina mi birakmaliyim yoksa once disi ufak kafese erkek kusu yuvalikli kafese bir sure boyle mi durmalilar goruslerinizi bekliyorum ?

Bu arada telefondan yazdigim icin karakterler biraz bozuk kusura bakmayin simdiden Tesekkur Ederim.

1.5 yasinda disi bir muhabbet kusum var 2 adet kafesim var birinde yuvalik var genis bir kafes digeri ufak tasima kafesim diyebilirim. Bu disi kusuma es almayi dusunuyorum kac yaslarinda bir erkek kus almaliyim ? Birde;
Suan yuvalikli kafesde disi erkek kus geldiginde direk yanina mi birakmaliyim yoksa once disi ufak kafese erkek kusu yuvalikli kafese bir sure boyle mi durmalilar goruslerinizi bekliyorum ?

Bu arada telefondan yazdigim icin karakterler biraz bozuk kusura bakmayin simdiden Tesekkur Ederim.
Görücü usülü evlendirme bir ihtimal tutabilir evet fakat en sağlıklı gidin dişiniz ile isteyin erkeği, bir çiçek bir çikolata.

Hemen hemen aynı yaşlarda da olabilir, büyük de olabilir, belki biraz küçük de olabilir. Çünkü anlaşmalarına bağlıdır bu iş ama erkeğin büyük olması her zaman iyidir. Öncelikle alacağınız yerden boş bir kafeste bir erkek ile deneme yapmayı isteyin, anlaştığını gözlemleyene kadar bir erkek ile denemeye devam edin. Olduğunu hissederseniz alın, birleştirebilirsiniz. Mama ve yem takviyesi de yapın, bu konuya bakabilirsiniz:
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/mama-hk-bilgilendirme-sakuram.62649/

Geri