Karadeniz Pet

Dişi muhabbet kuşum yuvalıktan çıkmıyor

firatfirat

Yeni Üye
Dişi muhabbet kuşum yuvaliktan çıkmıyor erkeğiyle ilgilenmeyi bıraktı.Her akşam yuvalığın biryerlerini kemiriyor sesini çok net duyuyorum ama nereyi kemirdigini bulamadım, en önemlisi TEK BAŞINAYKEN Çiftleşme seslerini cikartıyor ama tek başına yuvadayken yapıyor.. Sebebi nedir acaba?

Dişi muhabbet kuşum yuvaliktan çıkmıyor erkeğiyle ilgilenmeyi bıraktı.Her akşam yuvalığın biryerlerini kemiriyor sesini çok net duyuyorum ama nereyi kemirdigini bulamadım, en önemlisi TEK BAŞINAYKEN Çiftleşme seslerini cikartıyor ama tek başına yuvadayken yapıyor.. Sebebi nedir acaba?
büyük ihtimslle yumurta hazırlığından rahatsız etmeyin ve gerekli takviyeleri yapın

Hocam gerekli takviyeleri yazar mısınız lütfen..
Yuvada şuanda
Kalamar kemiği
Kuş kumu
Ballı kraker
Normal yemi var
Bide tek ahşap tünek var

Hocam gerekli takviyeleri yazar mısınız lütfen..
Yuvada şuanda
Kalamar kemiği
Kuş kumu
Ballı kraker
Normal yemi var
Bide tek ahşap tünek var
ballı kraker kullanmayın.kuş kumu beyaz mı?multivitamin ve yumurta maması veriyor musunuz?

Daha yumurta yapmadı diye yumurta manasına başlamadım ( havuç yumurta ve pupa mama karışımı yeterli mi? ) Ballı kerakerleri kaldiriyorum kumu bu şekilde

Screenshot_2021-02-18-21-53-25-534_com.miui.gallery.jpg

Tamam hocam sabah başlıyorum insallah iyi haberleri buradan sizinle paylaşırım.. teşekkür ederim
Kafeste mineral blok asılı, kuş kumuna gerek yok. Dişi kuş ne güzel ilgileniyor yuvalıkla, yapman gereken bir şey yok. Diğer konuda da yazmıştım sana bazı şeyler. Yumurta maması A, B5, B12, B2, B6, D, E ve K vitaminleri, kalsiyum, çinko, fosfor ve selenyum içerir. Normal şartlarda haftada 2 kez vermek iyi bir takviye olur.
IMG_20210103_220833.png

Geri