petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi muhabbetim çok ürkek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve ılhan gürol tarafından 16 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    6 çift kuşum var fakat bir çiftimin dişisi çooook fazla korkak elimi kafesten içeri soksam kendini duvarlara vuruyo yere atıyo çok korkuyor ne yapabilirim daha önce yavru alınmış ama bende hiç yavru ve eşleşme olmadı ayırsam sakinleşme ihtimali varmı yada ne yapayım çaresiz kaldım satmayı bile düşündüm ama renkleri çok güzel kıyamıyorum bir yol gösterirseniz çok sevinirim

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    730
    damızlık kuşların karakteri oturmuştur hele ki o kadar kuş varken çevresinde değiştirme şansınız yok artık öyle kabul edeceksiniz

ılhan gürol bunu beğendi.
  3. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    206
    Cok zor ayirmak care olmaz boyle kabul ediceksiniz bir ihtimal yavrulayinca size kafa tutabilir ufaktan kacmaz biraz isinabilir

ılhan gürol bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş